Skocz do zawartości

Antyreklama serwera Virtualmt2.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 756 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam,

Postanowiłem zrobić temat na forach gamingowych na temat mojej historii na serwerze VirtualMT2 (wiele osób miało podobną).

Jak to zapewne wiecie gracze w metinie są toksyczni i będą, a na privach powszechne jest to, że GM'i faworyzują garstkę "topowych graczy".

Moja sprawa wygląda tak, że pewien gracz mnie nie lubił (no jak to w metinie, zabijesz kogoś na wolnym to od razu hejty itd..) po czym oskarżyli mnie o niby kradzież. Bardzo śmieszna sytuacja gdyż nigdy się tego nie dopuściłem. 

A najlepsze w tym, że dali mi perma za kradzież gdzie w regulaminie mają "Administracja nie odpowiada za kradzież przedmiotów." Zresztą za kraadzież, której nie było xD.

Kazali wbić na TS i pogadać po wbiciu dostałem bana bez powodu.

Postanowiłem zrobić na ich forum temat o tym jacy oni są i co mi zrobili. Po czym zaczęli mi banować konta i już nie mogę wejść nawet na ich stronę główną. I podejrzewam, że się wystraszyli prawdy i już pewnie temat zamknęli.

Jednakże chciałbym taką sprawę nagłośnić, żeby ludzie chcący zagrać na tamtym serwerze wiedzieli czego się spodziewać.

Jakie kolwiek ssy czy coś to wolę na PW udostępniać.

Tutaj na koniec odpowiedź w stylu super admina:

Ładna obraza użytkowników. Niestety nie mogłem zrobić ss na forum gdyż już mam tam bana :)

Ogólnie jeśli chcesz grać dla przyjemności to nie polecam serwer. Jeśli będziesz mieć spine z jakimś "pupilkiem gm'ów" to już możesz się pożegnać z serwerem.

Przypomnę tylko:

- Ten temat to nie jest płacz 12latka, bo dostał bana czy coś 

- Temat powstał w celu antyreklamowania danego serwera + pokazania tego co się dzieje między administracją.

Edytowano przez nzoth

Pani Kasia

Dobra, fajnie, słaba ta antyreklama, skoro Cie zbanowali to mieli powód do zbanowania, napisz sobie do nich.

A z takimi wyznaniami to na jakieś wyznajemy czy coś.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 756 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...