Skocz do zawartości

[Champ] Pare postaci do wyboru.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

IP zostały już przeze mnie pozbierane, więc chce kupić za nie jakąś postać rzecz jasna. Pod uwagę biore: Wukonga, Riven, Sejuani, Ziggs, Lulu oraz Diana. Kogo moglibyście mi polecić i dlaczego? Z góry dzięki.

Pozdro.

Pani Kasia

Wukong - Jest bardzo fajnym off tankiem, ostatnio częściej grywalny na jungli niż na topie, lecz jak dla mnie na obie pozycję nadaje się znakomicie. W sezonie 5 był jedną z głównych postaci którymi grałem, teraz jest troszkę słabszy niż wcześniej, ale i tak wystarczająco silny. Jeżeli szukasz dobrego off tanka to polecam.

Riven - Tak samo jak i Wukong, ostatnio często widuje ją w jungli. Jest trudniejsza od Wukonga do ogarnięcia, ale jak już nauczysz się nią dobrze grać jest naprawdę silną postacią, w rękach niedoświadczonego gracza jest to gów**ana postać xD

Sejuani - Typowy tank na jungle. Dosyć ciężko czyści się nią jungle. W late game po zrobieniu się w total tank'a jest nie do pokonania. 

Ziggs - Dobry midlinner, jest bardzo łatwą postacią do ogarnięcia. Jeżeli szukasz postaci na mida to polecam, lecz słabo się nim cerruje gry, chyba że się porządnie nafeedujesz w early game i w late będziesz dobrze trafiać z ulti.

Lulu - Dobry support, jest jednym z najsilniejszych postaci z magowatych supportów. Jak lubisz grę na supporcie to polecam, najbardziej irytującą i jednocześnie bardzo fajną rzeczą u niej jest polimorfia przeciwnika co często ratuje Twojego ADC.

Diana - Nie jest już tak silna jak kiedyś, ale za to jest dość uniwersalna, mam na myśli to że możesz iść nią na mida, na jungle i czasami widuje ją na topie. Early game do 6 jest słaby, po 6 jest już mocniejsza, late game jak dla mnie średni. 

Wybór postaci i tak należy do Ciebie, każdy ma inny styl gry. Ja na przykład mainuje TOP'a i ADC. Kup postać pod linie na której czujesz się najlepiej, jak mainujesz MID'a weź Ziggs'a, jeżeli TOP'a to weź Wukonga albo Riven, jeżeli jungle weź Wukonga jako off tanka, jeżeli tank na jungle to Sejuani, a jeżeli mag na jungle to Diana. Jak grywasz więcej na supporcie bierz Lulu. Wszystko zależy od mainowanej przez Ciebie linii. 

Ps. Ocena postaci jest opisana patrząc moim okiem na nie, każdy może mieć inną ocenę i nie zgadzać się z moją.

Pani Kasia

Zagraj każdym z nich na darmowej rotacji, albo pooglądaj vody graczy, którzy nimi grają, najlepiej OTP. Grać możesz wszystkim, ważne jest, żeby znaleźć coś, co Ci się podoba. Na przykład, z podanych przez Ciebie mnie najbardziej pasuje lulu. W obecnej mecie świetny support z potencjałem flexu na mida pod compy z hypercarry ad (np. 2 tanki, hypercarry ad, lulu mid, defensywny support). Jej dmg jest często niedoceniany przez graczy we wszystkich dywizjach, przynajmniej w eraly/mid. Świetna do roamu, jej polymorph to prawdziwy wrzód na tyłku dla każdego. Świetny outplay potential z knockupem na jej ulcie... etc.

To wygląda jak sygnatura!

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...