Skocz do zawartości

Komputer nie chce się włączyć.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam. W sobotę grając w Cs wyłączył mi się nagle komputer. Pomyślałem że to nic takiego. Więc znowu go włączyłem i było wszytko dobrze. Dzisiaj (niedziela)  włączam sobie komputer. Przeglądam neta i komputer znowu się wyłączył. Włączyłem go i po kilku minutach to samo. 3 razy go wlaczalem i za każdym razem się wyłączal po kilku minutach. Próbuję włączyć go jeszcze raz  a tu nic. Pc nie chce się włączyć. Nie reaguje na wciśnięcie guzika.  

W czym może leżeć problem? 

Z góry dzięki za pomoc. Jeśli potrzebujecie więcej informacji, piszcie. :)

Pani Kasia

Może to być wina dysku twardego. Sam miałem kiedyś taki problem. Najlepiej jakbyś mógł sprawdzić na innym dysku.

Podaj jeszcze jaki masz zasilacz.

Edytowano przez aresorek

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Komputer odpalił po wyjęciu  wszystkich  klablow z gniazd usb

Odkryłem coś ciekawego. Podłączyłem myszkę, klawiaturę, drukarke wszystko działa. Podłączam słuchawki i natychmiastowo wyłącza się komputer. To nie wina wejścia bo gdy włączam co innego wszytko działa 

Edytowano przez Koczak

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...