Skocz do zawartości

Jaki kupic skuter/motocykl

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Czesc mam pytanie jaki wybrac skuter motocykl do 2500zl zeby dojezdzac do szkoly i na takie krotkie dystansy 10/20km 

Czy w zime kupie taniej ? Czy taka sama cena 

Kupic nowego czy uzywanego ? 

Co sadzicie o Romet rr50 ? 

Najlepsze odpowiedzi wynagradzam duza iloscia like :)

Pani Kasia

Na zimę ciut tanieją (obserwowałem to jakieś 3 lata temu) ale nie są to zawrotne kwoty, dlatego nie spodziewaj się, że z maszyny X na którą Cię nie było stać stanie się łatwy kąsek.

Na pozostałe pytania, czy kupić używkę czy nowego... To kwestia już raczej osobista i mogę Ci powiedzieć, że ja nowego bym nie kupił. Ale to tylko ja, przyjdzie zaraz pan Y i powie, że tylko nówka.

Mogę polecić Ci skutery firmy: Benelli, sam miałem jeden z modeli i bezproblemowy, fajny. 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

Kiedyś sam jeździłem skuterkiem i jak kolega wyżej napisał Benelli bardzo fajny skuterek. Nie patrz na chiny bo nie warto. Obserwuj Piaggio, Yamahe, Aprilie, Gilera i Peugeotem. To według mnie najlepsze marki skuterków.

ZBIERAM PLUSY +

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...