Skocz do zawartości

Ouija - Kupno

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Proste. Gdzie kupić i nie zostać wyjebanym na hajs. Liczę na jakieś linki.

Chodzi mi o prawdziwą drewnianą tabliczkę ouija.

Tylko Lucyfer

Jestem Hujston

Pani Kasia

Prawdziwa czyli co? Sam diabeł ją produkuje? Ile ty masz lat xD

Pani Kasia

Myślę, że najlepiej to od Amerykanów kupić. Jak po zabawie nie pojawią się duchy, to pozwiesz producenta i spory hajs ci wpadnie z odszkodowania. 

1398258449-U383457.png

45 minut temu, 9Jarek9 napisał:

Myślę, że najlepiej to od Amerykanów kupić. Jak po zabawie nie pojawią się duchy, to pozwiesz producenta i spory hajs ci wpadnie z odszkodowania. 

Oczywiście kancelaria prawna AIF

10 godzin temu, Teski. napisał:

Oczywiście kancelaria prawna [cenzura]

Lepiej usuń tą nazwę, bo jeszcze ktoś pomyśli, że marketing szeptany na tym forum działa.

1398258449-U383457.png

Pani Kasia

Wielkie dzięki za pomoc.

Prawdziwa czyli nie jakieś gówno na płótnie namalowane przez jakiegoś niedojeba tylko drewnianą taką jaką hasbro robiło czy coś w ten deseń, ewentualnie może być na podobieństwo zrobiona. Chodzi o zwykłą drewnianą ouija pełnowymiarową -.-

Pytanie po co mi to - odpowiedz sobie sam, chyba że to za trudne to skorzystaj z google do czego używa się ouija.

Jedynie na olx coś znalazłem a prócz tego to Ebay.

Tylko Lucyfer

Jestem Hujston

Nie komentując już działania tego.

Ouija możesz sobie nawet na kartce narysować, nie ma znaczenia czy jest to drewniana deska za 300zł czy kartka papieru za parę groszy. Efekt będziesz miał ten sam. ;-)

Dnia 21.08.2017 o 17:40, Teski. napisał:

Nie komentując już działania tego.

Ouija możesz sobie nawet na kartce narysować, nie ma znaczenia czy jest to drewniana deska za 300zł czy kartka papieru za parę groszy. Efekt będziesz miał ten sam. ;-)

Nawet gdyby kolega narysował to i tak miałby efekt negatywny - pomijając już sam poziom głupoty ludzi jaki istnieje czasem na forum jestem przekonany, że założyciel tematu będzie bardzo rozczarowany, ale życzę mu śmiałych i sukcesywnych działań w tym kierunku. Niech moc będzie z tobą drogi proroku! :26_nerd:

Dnia 21.08.2017 o 13:11, Hoistone666 napisał:

tylko drewnianą taką jaką hasbro robiło czy coś w ten deseń.

Cytat

„Ouija” jest znakiem towarowym firmy Hasbro

- Więc jak po szperasz trochę w internecie to na pewno znajdziesz ich produkt, powodzenia.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...