Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wypakować rooty z rozszerzeniek KPE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Mam problem otóż potrzebuję zmienić IP w rootach w cliencie z teriosa, mam niby ten EPack32 ale jak go użyć ? Pomoże ktoś ? jaki mini poradnik opisowy ? Help.

Opublikowano

Wejdz w zakładke "other" (trzecia zakładka od lewej) i na samym dole przy "default patch" kliknij te 3kropki po prawej stronie i wybierz folder pack z twojego clienta.
No i teraz tylko w pierwszej zakładce (general) wybierz sobie root i kliknij Decrypt w ten sposób rozpakujesz plik. Jak juz edytujesz to spakuj przyciskiem Encrypt.

Wszystko wytlumaczone dla zielonego jak najprosciej i najdokladniej ;) 
jednakze polecam EterNexus, lepszy moim zdaniem :D 

Opublikowano
9 minut temu, Dreamx napisał:

Wejdz w zakładke "other" (trzecia zakładka od lewej) i na samym dole przy "default patch" kliknij te 3kropki po prawej stronie i wybierz folder pack z twojego clienta.
No i teraz tylko w pierwszej zakładce (general) wybierz sobie root i kliknij Decrypt w ten sposób rozpakujesz plik. Jak juz edytujesz to spakuj przyciskiem Encrypt.

Wszystko wytlumaczone dla zielonego jak najprosciej i najdokladniej ;) 
jednakze polecam EterNexus, lepszy moim zdaniem :D 

No prawie... Pominąłeś format plików i keye, czyli w sumie najważniejsze.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

Robię jak mi napisałeś ale mam folder root wypakowany ale są to chińskie znaczki i w środku w tych plikach również chińszczyzna... 

Opublikowano
25 minut temu, misiu13 napisał:

Robię jak mi napisałeś ale mam folder root wypakowany ale są to chińskie znaczki i w środku w tych plikach również chińszczyzna... 

Jeśli rozszerzenia plików są zmienione, przypuszczam, że te pliki są w jakimś stopniu zabezpieczone przed wypakowaniem ich przez osoby trzecie. Bez odpowiednich kluczy nie wypakujesz ich epackiem. Ale jeśli dobrze pamiętam pliki Teriosa razem z packerem latały po internecie.

Ps. Zmieniłeś format plików w epacku?

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano
1 godzinę temu, misiu13 napisał:

Jeśli nie zmienię w index z .xie na kpe  to nie widzi tych plików, cały czas pracuję właśnie na tym configu co mi przesłałeś. Więc narazie klapa ;/

Teoretycznie jak zmienię to rozszerzenie to on wypakowuję ale w taki sposób wszystko jest.:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/3b3e7a955106b845

Specjalnie pobrałem tego clienta i packer, żeby zobaczyć czy faktycznie coś jest nie tak. I udało się bezproblemowo wypakować rooty, czyli każdy inny plik też sie da.

02B9nn2.png

 

Jednak zauważyłem, że w packerze brakuje dwóch plików dll. Pobierz packera, którego podlinkowałem Ci niżej, zamień w nim config, który podlinkowałem Ci w poście wyżej i zmień jedynie ścieżkę do folderu pack w other.

 

 

74f31dbf1675f.jpg

 

  • Ups... zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...