Skocz do zawartości

Jak wypakować rooty z rozszerzeniek KPE

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 755 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witajcie. Mam problem otóż potrzebuję zmienić IP w rootach w cliencie z teriosa, mam niby ten EPack32 ale jak go użyć ? Pomoże ktoś ? jaki mini poradnik opisowy ? Help.

Pani Kasia

Wejdz w zakładke "other" (trzecia zakładka od lewej) i na samym dole przy "default patch" kliknij te 3kropki po prawej stronie i wybierz folder pack z twojego clienta.
No i teraz tylko w pierwszej zakładce (general) wybierz sobie root i kliknij Decrypt w ten sposób rozpakujesz plik. Jak juz edytujesz to spakuj przyciskiem Encrypt.

Wszystko wytlumaczone dla zielonego jak najprosciej i najdokladniej ;) 
jednakze polecam EterNexus, lepszy moim zdaniem :D 

9 minut temu, Dreamx napisał:

Wejdz w zakładke "other" (trzecia zakładka od lewej) i na samym dole przy "default patch" kliknij te 3kropki po prawej stronie i wybierz folder pack z twojego clienta.
No i teraz tylko w pierwszej zakładce (general) wybierz sobie root i kliknij Decrypt w ten sposób rozpakujesz plik. Jak juz edytujesz to spakuj przyciskiem Encrypt.

Wszystko wytlumaczone dla zielonego jak najprosciej i najdokladniej ;) 
jednakze polecam EterNexus, lepszy moim zdaniem :D 

No prawie... Pominąłeś format plików i keye, czyli w sumie najważniejsze.

74f31dbf1675f.jpg

Pani Kasia

Robię jak mi napisałeś ale mam folder root wypakowany ale są to chińskie znaczki i w środku w tych plikach również chińszczyzna... 

25 minut temu, misiu13 napisał:

Robię jak mi napisałeś ale mam folder root wypakowany ale są to chińskie znaczki i w środku w tych plikach również chińszczyzna... 

Jeśli rozszerzenia plików są zmienione, przypuszczam, że te pliki są w jakimś stopniu zabezpieczone przed wypakowaniem ich przez osoby trzecie. Bez odpowiednich kluczy nie wypakujesz ich epackiem. Ale jeśli dobrze pamiętam pliki Teriosa razem z packerem latały po internecie.

Ps. Zmieniłeś format plików w epacku?

74f31dbf1675f.jpg

Pani Kasia

4 minuty temu, misiu13 napisał:

Rozszerzenia index i data to są dwa osobne pliki. Jeśli w packu masz tylko jeden format plików oznacza to, że pliki index są gdzieś schowane/dołączone, w każdym razie nie wypakujesz tego tym packerem.

74f31dbf1675f.jpg

6 minut temu, misiu13 napisał:

Ło jezu, ale lipa :/
Ogarniasz to trochę aby pomóc ? 

Wyłącz epacka, zamień config na ten:

http://www35.zippyshare.com/v/0W6276yJ/file.html

Odpal i tylko zmień ścieżkę do folderu pack w programie, powinno działać.

74f31dbf1675f.jpg

Jeśli nie zmienię w index z .xie na kpe  to nie widzi tych plików, cały czas pracuję właśnie na tym configu co mi przesłałeś. Więc narazie klapa ;/

Teoretycznie jak zmienię to rozszerzenie to on wypakowuję ale w taki sposób wszystko jest.:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/3b3e7a955106b845

Pani Kasia

1 godzinę temu, misiu13 napisał:

Jeśli nie zmienię w index z .xie na kpe  to nie widzi tych plików, cały czas pracuję właśnie na tym configu co mi przesłałeś. Więc narazie klapa ;/

Teoretycznie jak zmienię to rozszerzenie to on wypakowuję ale w taki sposób wszystko jest.:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/3b3e7a955106b845

Specjalnie pobrałem tego clienta i packer, żeby zobaczyć czy faktycznie coś jest nie tak. I udało się bezproblemowo wypakować rooty, czyli każdy inny plik też sie da.

02B9nn2.png

Jednak zauważyłem, że w packerze brakuje dwóch plików dll. Pobierz packera, którego podlinkowałem Ci niżej, zamień w nim config, który podlinkowałem Ci w poście wyżej i zmień jedynie ścieżkę do folderu pack w other.

74f31dbf1675f.jpg

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 755 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...