Skocz do zawartości

Serwer cs go - potrzebna pomoc

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 752 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Robię arenę 1v1 i mam problem z uruchomieniem serwera na swoim kompie przez steamcmd wszystko zrobilem tak jak trzeba odpalam serwer ale nie moge włączyc gry zna się ktoś na tym? 
Jak załączam cs'a to pokazuje mi się konsola zamiast gra , gra się nie odpala.

post-29463-0-79021700-1502968285.png

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Pani Kasia

Skoro nie możesz odpalić gry to musiałeś coś poplątać :D 

Daj link do poradnika z którego korzystałeś i podaj ścieżkę serwera. Spróbuj odpalić grę przez steam, nie z ikonki. Profilaktycznie spójność plików, ale jeśli zainstalowałeś serwer w tym samym folderze co gra możesz stracić pliki serwerowe.

Ogólnie nie polecam stawiać serwera na windowsie, do takich rzeczy tylko linuxo-podobne.

Dnia 21.08.2017 o 11:36, SuchyBGC napisał:

Skoro nie możesz odpalić gry to musiałeś coś poplątać :D 

Daj link do poradnika z którego korzystałeś i podaj ścieżkę serwera. Spróbuj odpalić grę przez steam, nie z ikonki. Profilaktycznie spójność plików, ale jeśli zainstalowałeś serwer w tym samym folderze co gra możesz stracić pliki serwerowe.

Ogólnie nie polecam stawiać serwera na windowsie, do takich rzeczy tylko linuxo-podobne.

Nie znasz się to się nie wypowiadaj.

Dnia 20.08.2017 o 14:49, Chomiczek2 napisał:

Robię arenę 1v1 i mam problem z uruchomieniem serwera na swoim kompie przez steamcmd wszystko zrobilem tak jak trzeba odpalam serwer ale nie moge włączyc gry zna się ktoś na tym? 
Jak załączam cs'a to pokazuje mi się konsola zamiast gra , gra się nie odpala.

post-29463-0-79021700-1502968285.png

Rozwiązanie banalne: zanim włączysz serwer, włącz CS'a. Wtedy wszystko odpali się tak jak powinno ^^

Pani Kasia

Rozwiązanie ułomne i na krótką metę. Skąd wiesz co on będzie robił z tym serwerem? Jeśli bawił się to ok ale jeśli robi serwer dla graczy na pewno nie będzie miał włączonego CS'a cały czas ani nie będzie wyłączał serwera wywalając wszystkich. Robiłem kiedyś serwer na windowsie i nie musiałem go wyłączać żeby uruchomić grę. Jest na to sposób tak czy siak. 

Ponawiam pytanie: z czego korzystałeś tworząc serwer i czy grzebałeś już w portach? 

Specjalnie dla @up, da się uruchomić serwer a później grę.

Dnia 22.08.2017 o 15:25, SuchyBGC napisał:

Rozwiązanie ułomne i na krótką metę. Skąd wiesz co on będzie robił z tym serwerem? Jeśli bawił się to ok ale jeśli robi serwer dla graczy na pewno nie będzie miał włączonego CS'a cały czas ani nie będzie wyłączał serwera wywalając wszystkich. Robiłem kiedyś serwer na windowsie i nie musiałem go wyłączać żeby uruchomić grę. Jest na to sposób tak czy siak. 

Ponawiam pytanie: z czego korzystałeś tworząc serwer i czy grzebałeś już w portach? 

Specjalnie dla @up, da się uruchomić serwer a później grę.

Proszę bardzo, odpal serwer na Windowsie u siebie na kompie i odpal mi CS'a. Znam się na tym, bo robie serwery od ponad 5 lat i wiem co działa i jak działa.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 752 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...