Skocz do zawartości

Kupno Komputer Budżet 3200 - Pomożecie ?

Polecane posty

Witam, tak jak może niektórzy zauważyli niedawno założyłem temat czy opłaca sie kupywac PC z allegro i raczej opinie były jednogłośne na Nie

Więc postanowiłem się Was poradzić jaki kupić, Oto wzór

Jaki posiadasz budżet na kupno - 3200zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) - Zamierzam go kupić pod koniec sierpnia/poczatek września
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora - monitor będzie miał rozdzielczość 1920x1080
Do czego ma służyć komputer - Komputer będzie służył do streamowania gry League of Legends oraz Gta 5
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.) - Sam Komputer, monitor, myszke i klawiature mam
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny - niekoniecznie, może być wersja trialowa a potem wykupie klucz
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły - szczerze mówiąc nie wiem, nigdy tego nie robiłem, nie wiem czy przez to szybciej podzespoły mi padną i jakie jest ryzyko ich 
uszkodzenia oraz żywotność po podkręceniu.
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu - Raczej nie, chce żeby wszystko płynnie chodziło
Czy części mogą być używane - nie wiem czy to dobre, zdam sie na kogoś bardziej obeznanego w używkach lub nówkach

Za każdą pomoc daje plusa !

Pani Kasia

https://www.mpcforum.pl/topic/1625046-kupno-komputera-z-allegro-w-dzisiejszych-czasach/

Pisz w jednym temacie. Jak ci tam podałem wzór, to tam go napisz, a nie tworzysz kolejny temat.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...