Skocz do zawartości

Kupno Komputer Budżet 3200 - Pomożecie ?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 763 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, tak jak może niektórzy zauważyli niedawno założyłem temat czy opłaca sie kupywac PC z allegro i raczej opinie były jednogłośne na Nie

Więc postanowiłem się Was poradzić jaki kupić, Oto wzór

Jaki posiadasz budżet na kupno - 3200zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) - Zamierzam go kupić pod koniec sierpnia/poczatek września
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora - monitor będzie miał rozdzielczość 1920x1080
Do czego ma służyć komputer - Komputer będzie służył do streamowania gry League of Legends oraz Gta 5
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.) - Sam Komputer, monitor, myszke i klawiature mam
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny - niekoniecznie, może być wersja trialowa a potem wykupie klucz
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły - szczerze mówiąc nie wiem, nigdy tego nie robiłem, nie wiem czy przez to szybciej podzespoły mi padną i jakie jest ryzyko ich 
uszkodzenia oraz żywotność po podkręceniu.
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu - Raczej nie, chce żeby wszystko płynnie chodziło
Czy części mogą być używane - nie wiem czy to dobre, zdam sie na kogoś bardziej obeznanego w używkach lub nówkach

Za każdą pomoc daje plusa !

Pani Kasia

https://www.mpcforum.pl/topic/1625046-kupno-komputera-z-allegro-w-dzisiejszych-czasach/

Pisz w jednym temacie. Jak ci tam podałem wzór, to tam go napisz, a nie tworzysz kolejny temat.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: AsRock X470 Gaming K4, Karta Graficzna: Palit GTX 1070 Super JetStreamZasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436, RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 2800MHz CL16), LED: SilentiumPC Aurora II

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: Superlux HD 660, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 763 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...