Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 614 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam,

Chciałbym prosić o radę odnośnie kupna telefonu. Biorę tutaj szczególnie dwa pod uwagę:

* Samsung S6 Edge

* Huawei P10 Lite

Czy ktoś z nich korzystał i może doradzić? Chodzi mi tutaj szczególnie o wydajność.

Pozdrawiam.

Edytowano przez kowal0050

limbo-spider-800x100.jpg

Pani Kasia

Czysto wydajnościowo Samsung wypada lepiej, jednak (przynajmniej kiedyś) problem z nakładką samsunga był taki, że posiadała masę preinstalowanych, zbędnych aplikacji, co na dłuższą metę strasznie wpływało na wydajność telefonu.

74f31dbf1675f.jpg

Autor tematu Napisano (edytowany)

To znaczy z czyszczeniem etc. nie mam problemu. Pierwsze co to root poleci. A co możecie polecić mi w przypadku Samsung Galaxy S7 EDGE a LG G5. Z tego co wiem nie ma zbyt dużej różnicy w wydajności a G5 jestem w stanie kupić o wiele taniej. Ewentualnie mogę dozbierać do S7 EDGE, jeżeli będzie się to bardziej opłacać. 

Edytowano przez kowal0050

limbo-spider-800x100.jpg

Pani Kasia

Wydajnościowo zdecydowanie lepiej S7 Edge niż G5, długość pracy na baterii również na korzyść samsunga. Do S7 Edge bardziej można porównywać model wyższy - LG G6, wydajnościowo bardzo zbliżone, aparat myślę że nawet nieco lepszy, + szerokokątny, jesli ma to dla Ciebie znaczenie. Ceny bardzo mocno poszybowały w dół od czasu premiery, wg. ceneo aktualnie za 1670 jest w bescenie, albo w pewniejszym sferisie 1750 zł. Za Edga te 2 kafle trzeba jednak wyłożyć

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 614 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...