Skocz do zawartości

Jak moge szybko zarobić w GTA ONLINE mając ok. 15 lvl?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 761 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

moja konsola to ps3] Szukam sposobów jak zarobić kase w GTA ONLINE - Dawno tam nie wchodziłem a do wtorku nie mam dostępu do konsoli wiec nie pamietam który lvl. A chciałbym zacząć znów grać mam 14-19 lv. i około 80 tysiecy na koncie - Szukałem "Money Lobby" na GTA ONLINE w przypadku konsoli Play station 3 - A to takie pytanie dla scislosci, jak jest z tymi banami w gta v - słyszałem że są 3 jeżeli dostane jednego za money lobby to jest jeden i perm?

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Pani Kasia

Misje adwersarza (o ile są na PS3) lub napady (te chyba były).

Powiem tak - miałem zmodowaną konsolę i modowałem konta. Potem bawiłem się swoim kontem na wszystkie możliwe sposoby tzn. tryliony $, 8000 level i.t.d.. W każdym razie tylko raz dostałem bana i to chyba za coś innego niż mody, więc to tylko pokazuje jak słaby i nieszczelny jest anty-cheat na konsolach poprzedniej generacji (na PS4/XONE pewnie też tak jest). Co do banów - aktualnie z tego co pamiętam jest tak, że pierwszy ban to czyszczenie konta, a drugi to ban permanentny. Tak jest przynajmniej na PC teraz. Na PS3 możliwe, że jest to inaczej, bo R* nie wspiera już GTA V na stare platformy i traktuje je jako "niechciane dziecko".

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: AsRock X470 Gaming K4, Karta Graficzna: Palit GTX 1070 Super JetStreamZasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436, RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 2800MHz CL16), LED: SilentiumPC Aurora II

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: Superlux HD 660, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

5 minut temu, miszkurkam napisał:

Misje adwersarza (o ile są na PS3) lub napady (te chyba były).

Powiem tak - miałem zmodowaną konsolę i modowałem konta. Potem bawiłem się swoim kontem na wszystkie możliwe sposoby tzn. tryliony $, 8000 level i.t.d.. W każdym razie tylko raz dostałem bana i to chyba za coś innego niż mody, więc to tylko pokazuje jak słaby i nieszczelny jest anty-cheat na konsolach poprzedniej generacji (na PS4/XONE pewnie też tak jest). Co do banów - aktualnie z tego co pamiętam jest tak, że pierwszy ban to czyszczenie konta, a drugi to ban permanentny. Tak jest przynajmniej na PC teraz. Na PS3 możliwe, że jest to inaczej, bo R* nie wspiera już GTA V na stare platformy i traktuje je jako "niechciane dziecko".

Dzieki za odpowiedź w wtorek to sprawdze, twoja wypowiedź z antycheatem jest niestety prawdą, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma! :)

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 761 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...