Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak moge szybko zarobić w GTA ONLINE mając ok. 15 lvl?


SopeloPT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja konsola to ps3] Szukam sposobów jak zarobić kase w GTA ONLINE - Dawno tam nie wchodziłem a do wtorku nie mam dostępu do konsoli wiec nie pamietam który lvl. A chciałbym zacząć znów grać mam 14-19 lv. i około 80 tysiecy na koncie - Szukałem "Money Lobby" na GTA ONLINE w przypadku konsoli Play station 3 - A to takie pytanie dla scislosci, jak jest z tymi banami w gta v - słyszałem że są 3 jeżeli dostane jednego za money lobby to jest jeden i perm?

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Opublikowano

Misje adwersarza (o ile są na PS3) lub napady (te chyba były).

Powiem tak - miałem zmodowaną konsolę i modowałem konta. Potem bawiłem się swoim kontem na wszystkie możliwe sposoby tzn. tryliony $, 8000 level i.t.d.. W każdym razie tylko raz dostałem bana i to chyba za coś innego niż mody, więc to tylko pokazuje jak słaby i nieszczelny jest anty-cheat na konsolach poprzedniej generacji (na PS4/XONE pewnie też tak jest). Co do banów - aktualnie z tego co pamiętam jest tak, że pierwszy ban to czyszczenie konta, a drugi to ban permanentny. Tak jest przynajmniej na PC teraz. Na PS3 możliwe, że jest to inaczej, bo R* nie wspiera już GTA V na stare platformy i traktuje je jako "niechciane dziecko".

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano
5 minut temu, miszkurkam napisał:

Misje adwersarza (o ile są na PS3) lub napady (te chyba były).

Powiem tak - miałem zmodowaną konsolę i modowałem konta. Potem bawiłem się swoim kontem na wszystkie możliwe sposoby tzn. tryliony $, 8000 level i.t.d.. W każdym razie tylko raz dostałem bana i to chyba za coś innego niż mody, więc to tylko pokazuje jak słaby i nieszczelny jest anty-cheat na konsolach poprzedniej generacji (na PS4/XONE pewnie też tak jest). Co do banów - aktualnie z tego co pamiętam jest tak, że pierwszy ban to czyszczenie konta, a drugi to ban permanentny. Tak jest przynajmniej na PC teraz. Na PS3 możliwe, że jest to inaczej, bo R* nie wspiera już GTA V na stare platformy i traktuje je jako "niechciane dziecko".

Dzieki za odpowiedź w wtorek to sprawdze, twoja wypowiedź z antycheatem jest niestety prawdą, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma! :)

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...