Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 126 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam

Jak w tytule szukam prywatnego serweru aion najlepiej polskiego lub z dużym gronem polskich graczy.

Chciałbym też powiedzieć, że w aiona grałem 4 dni i bardzo mi się spodobał lecz nie miałem czasu by grac na oficjalnych serwerach dlatego szukam czegoś łatwiejszego.

Tak wiem jest kupa tematów takie jak:  TUTAJ JEST LINK DO TEGO TEMATU.

Ale! Nie widziałem tam żadnego polskiego serweru, dlatego zwracam się do was z prośbą o podlinkowanie jakiegoś serwa/serwerów i opisanie np. jakie są tam raty, a w szczególności ile "naszych" tam gra.

EDIT: Próbowałem zagrać na Aion Pandemonia, ale wyskakuje błąd przy uruchamianiu. Poza tym gracze na forum twierdzili, że szybko upadnie. Więc czekam na wasze propozycje.

Edytowano przez loginziom1

Pani Kasia

Nie widziałeś Polskiego serwera, ponieważ takiego nie ma a jak już istnieje to gra bardzo mało osób i szybko kończy swoją karierę.

Jeżeli chcesz jakiś serwer prywatny to polecam NotAion, Polacy też tam grają do tego jest to serwer pvp na którym wszystko od razu dostajesz więc myślę, że to będzie najlepszy wybór nie mam pojęcia ile osób tam gra ale myślę, że 400-500 +.

Język na serwerze to angielski, który w tych czasach przynajmniej na poziomie podstawowym powinna znać każda osoba na świecie.

Pani Kasia

Muszę  Cię zmartwić niestety jest polski priw Aiona ale jest to najbardziej żałosny serwer jaki widziałam SERIO tu masz linka https://www.pandemonia.eu/ . Zanim jednak zaczniesz pobierać :D  Admin ma chyba jakieś 20 lat zaprasza wszystkich an tsa serwerowego gdzie siedzi ze swoimi ''dupolizami'' serwer zbugowany konktretnie ,geodata masakra spadasz pod ziemie przy relogu ,mody są elitami w wielu miejscach i takie tam :D . Co do gamez, jest to tylko serwer PVP zero PVE wiec nie wiem jak sobie ogarniesz remodele,i bronie do fuzji chyba iż zajmiesz się kraftem ponadto serwer stoi w stanach ping 100+ i 95% graczy to azjaci NIE POLECAM GAMEZ.

Z tego co wiem serwer stoi od 8 lat, ale jakoś tak sie złożyło, że wszystko działa, tylko słabo z rozpromowaniem :) Więc zapraszam :P Cały content co był od 1.0 do 6.0 :)

http://eternal-aion.com/

Czasami aby sie podnieść, trzeba nisko upaść :)

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 126 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...