Skocz do zawartości

Problem z WarRock -fps

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 757 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Nie mogę uzyskać stałych 140 fps cały czas skaczą mi od 78-140 , nie da się grac CQC 8vs8(znaczy nie jest to przyjemna gra wydaje się że innym lepiej gra płynnie chodzi) mam takie odczucie jak strzelam się na blisko z kimś czuje taka nwm jakby ten ktoś miał nade mną przewagę jakby miał ovc lub po prostu dobrze warrock chodzi mu na 140 fps albo jak dołącze do meczu mam te 140fps i gdy już wybiegam z bazy nagle fps zaczynają wariować i nie chodzi płynnie ta gra wkurza już mnie to proszę o pomoc.

Specyfikacja kompa:

Intel core i5-3570 3.4ghz

gtx 660 ti asus 2gb 192bit

12gb ram goodram 1600mhz

internet 100mb vectra

zasilacz 630v 

Windows 7 home premium 64bit

Sterowniki mam aktualne od grafiki(albo nwm jakieś lepsze są ?) -  są jakieś jeszcze programy potrzebne do warrocka ??

Edytowano przez brus12

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Wylacz aero w windowsie, ccleaner i zbedne programy off.

Ogolnie dobrym rozwiazaniem bylby lekki oc, ale tylko i wylacznie w bios. Jednak twoj procesor raczej ci na to nie pozwoli.

MAL

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 757 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...