Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam mam ważne pytanie gdzie zareklamować serwer , żeby wbiło tak z 30 graczy próbowałem na wszystkich listach,na craftsite i na tym forum, nie przynosiło to skutków :(. Płatne sposoby reklam nie za bardzo wchodzą w gre.

Edytowano przez Yopat1PA

Pani Kasia

Jeżeli płatne sposoby nie wchodzą w grę to raczej nie ma szans, że serwer się "wybije"

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

Pani Kasia

2 minuty temu, xAmaziR napisał:

Skończ szkołę podstawową to serwer sam się wybije.

Tylko jest problem bo już ją dawno skończyłem

Nie ma inwestycji, nie ma zabawy, a na darmowych sposobach w dzisiejszych czasach się nie wybijesz. Dopóki nie zainwestujesz w dobrą reklamę, będziesz tylko tracił na tym serwerze..

Reklamować można się wszędzie i to nie tylko na minesraftowych forach oraz mc-listach. Tu mam na myśli jakieś większe blogi, fora, nawet jeżeli nie dotyczą tematyki MC (nie będę tu pisał jakie, bo za bardzo nie wiem, czy można ; d). Popularne teraz staje się nagrywanie serii z własnego serwera (oczywiście, jeżeli masz z kim to robić), skoro tak szkoda Ci jest kasy. Ewentualnie kiedyś słyszałem o sposobie promowania się na FB, chyba nawet był tutaj wątek, ale to już sam możesz poszukać.

Nie masz żadnych znajomości, to dobra reklama będzie Cię trochę kosztować, ale jakiś nie najgorszy youtuber powinien zgodzić się nagrać live za mniej niż stówę. To pewnie załatwi Ci z 20-30 graczy, tylko jak serwer jest do dupy, to prędzej czy później graczy i tak ubędzie.

38 minut temu, Yopat1PA napisał:

Tylko jest problem bo już ją dawno skończyłem

To dlaczego nie wchodzą w grę inwestycje pieniężne? 

Pani Kasia

4 minuty temu, xAmaziR napisał:

Nie każdy sra forsą

5 minut temu, xAmaziR napisał:

Bo teraz pierwszy lepszy tworzy sobie serwery survival i myśli, że 2-3 reklamy załatwią mu przynajmniej 50 stałych graczy i każdy z nich będzie kupował co miesiąc vipa za 30zł, bo prefix na czacie i /kit vip.. Tak to sobie każdy może pomyśleć, no bo pluginki z internetu, a skrypty szybko się nauczą pisać, więc problemu nie będzie z tworzeniem serwera.. Podłączyć swoje konto pod mikropłatności, czerpać zyski i być dumnym z najlepszego serwera "pod słońcem", jak to jedni się tam w prezentacji wyrazili. W jednym wątku już się wyraziłem jak to jest na poważnie tworzyć serwer i jakie są jego koszta, bo albo ma się pieniądze, albo ludzi do odwalania roboty. Można powiedzieć tak: Jeżeli jest ktoś 100% pewny swojego projektu, ma dobry plan na stworzenie tego serwera, potrafi to zrobić i przynajmniej ma pojęcie jak prowadzić serwery, to każda inwestycja mu się zwróci.

"Nie każdy sra forsą" - Bez przesady.. Te 100zł to nie jest majątek, a już nawet za taką sumkę możesz sobie zamówić dobrego spawna, a nie odwalać na szybko byle czego, albo jak wcześniej pisałem - załatwić live u youtubera.

23 godziny temu, WileczeqPL napisał:

Bo teraz pierwszy lepszy tworzy sobie serwery survival i myśli, że 2-3 reklamy załatwią mu przynajmniej 50 stałych graczy i każdy z nich będzie kupował co miesiąc vipa za 30zł, bo prefix na czacie i /kit vip.. Tak to sobie każdy może pomyśleć, no bo pluginki z internetu, a skrypty szybko się nauczą pisać, więc problemu nie będzie z tworzeniem serwera.. Podłączyć swoje konto pod mikropłatności, czerpać zyski i być dumnym z najlepszego serwera "pod słońcem", jak to jedni się tam w prezentacji wyrazili. W jednym wątku już się wyraziłem jak to jest na poważnie tworzyć serwer i jakie są jego koszta, bo albo ma się pieniądze, albo ludzi do odwalania roboty. Można powiedzieć tak: Jeżeli jest ktoś 100% pewny swojego projektu, ma dobry plan na stworzenie tego serwera, potrafi to zrobić i przynajmniej ma pojęcie jak prowadzić serwery, to każda inwestycja mu się zwróci.

"Nie każdy sra forsą" - Bez przesady.. Te 100zł to nie jest majątek, a już nawet za taką sumkę możesz sobie zamówić dobrego spawna, a nie odwalać na szybko byle czego, albo jak wcześniej pisałem - załatwić live u youtubera.

OK a jakbym zgodził się na płatności to gdzie mógłbym wypromować serwer?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...