Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót po długiej przerwie?


brunihombre

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , mam pytanie jest sens wracać do tej gry po bardzo długiej przerwie  ? Ostatni raz grałem na pl'u jak przed ep3 , po wejściu ep grałem na jakiś privach ale nie była to długa przygoda :/

Dużo się zmieniło ? Czy nowy gracz ma jakieś szanse ? Czy lepiej grać na jakimś privie i odrzucić pl'a ?

Jest tak jak kiedyś ,że na 20 lvl blokujemy expa i lecimy do Procyon o ile dobrze pamiętam i zbieramy od 15-20 k pu ?  

Opublikowano

Powiem tak, Na globalu jak narazie nic sie nie zmienia, prócz przecen w Item Shopie.
Dużo się zmieniło jeśli grałeś przed ep3, to napewno nie wiesz, że są postacie takie jak Nocny Elf oraz Arcymag.
Co do PU to procek albo quest powtarzalny na drzewoludach.
Czy warto wrócić.. Hm.. Jeśli masz zamiar siedzieć i expić oraz od czasu do czasu wydawać kase na IS, to tak, ale jeśli nie masz zamiaru spędzać jednak trochę więcej godzin i wydawać pieniądze na Cash, to nie.
Już rok temu zapowiadali zmiany i jedynie jakie są to tylko ceny w Item Shopie, co zmieniają, co konserwację.

"To co robisz, a jak mówisz to często różnica..." 

Opublikowano
17 godzin temu, skypciorek napisał:

Powiem tak, Na globalu jak narazie nic sie nie zmienia, prócz przecen w Item Shopie.
Dużo się zmieniło jeśli grałeś przed ep3, to napewno nie wiesz, że są postacie takie jak Nocny Elf oraz Arcymag.
Co do PU to procek albo quest powtarzalny na drzewoludach.
Czy warto wrócić.. Hm.. Jeśli masz zamiar siedzieć i expić oraz od czasu do czasu wydawać kase na IS, to tak, ale jeśli nie masz zamiaru spędzać jednak trochę więcej godzin i wydawać pieniądze na Cash, to nie.
Już rok temu zapowiadali zmiany i jedynie jakie są to tylko ceny w Item Shopie, co zmieniają, co konserwację.

To PL'a chyba sobie odpuszczę :/

Polecacie ,za to może jakiegoś fajnego priva? 

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Powrót po długiej przerwie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...