Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się kupić serwer na pukawce?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy opłaca się kupić serwer minecraft na pukawa.pl za 24 zł bez limitu graczy , bez limitu ramu i bez limitu procesor.

Proszę o szybką pomoc 

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Opłaca się kupić serwer na pukawce?
Opublikowano

A ja chcę gwiazdkę z nieba i abyś nie używał tyle tego capsa...

a tak na serio to bierz jakiegoś titanaxe czy coś gdzie nie pisze "bez limitu" bo nie wiadomo ile ci tego dadzą. takiego brania w ciemno nie polecam.

...

Opublikowano

nie ma takiego czegoś jak nielimitowany ram i sloty ani tym bardziej nielimitowany procesor

wydaj lepiej te 30 zł więcej i kup sobie vpsa na lvlupie

k3HeXgc.png

Opublikowano

Ja polecam titanaxe, mam tam serwer, zero lagów za 3gb ram - 30zl. Na hostingu również są vouchery na rangi czy też inne rzeczy w sklepie.

Opublikowano

Serwer "bez limitu" na pukawce ma ograniczony ram do 8 GB i procesor max 1 rdzeń czy 2 jak dobrze pamiętam

 

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano
Dnia 14.08.2017 o 22:34, Givenchex napisał:

Serwer "bez limitu" na pukawce ma ograniczony ram do 8 GB i procesor max 1 rdzeń czy 2 jak dobrze pamiętam

 

Z procesorem nie wiem jak jest ale ramu daja ci do 32 GB tylko jest ograniczenie do 8 jezeli serwer przy malej ilosci graczy tyle zzera.

Opublikowano

Mydlenie oczu. Jasno jest napisane że RAM nie może przekroczyć 8GB

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

Tak jak wyżej - nie polecam.

Wybierz jakiegoś VPS'a

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

Nie będziesz miał nielimitowanego RAMu bo nawet nie ma czegoś takiego. Dostaniesz może max 16GB ramu i jakiś lipny procesor. Ja osobiści polecam TitanAXE oraz Lvlup - VPSy :)

Szukam osób, które chcą stworzyć ze mną serwer, więcej informacji na priv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...