Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Exemir.eu Już Niedługo!!! Co o nim sądzicie?


M3tinNoLife2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

***Zapraszam na Serwer Metin2 Exemir.eu***

Typ Serwera: Jest to serwer typu easy/medium, co oznacza, że są elementy łatwiejsze jak i te trudniejsze na serwerze. Oczywiście nie jest uniknione, że by coś osiągnać to musicie się napracować.

Krótkie Informacje o Serwerze:
1.Królestwa (2) Shinsoo,Jinno
2.Maksymalny Poziom na Serwerze: 200
3.Sklepy Offline pojawią się na serwerze. :D
4. Maksymalne kamienie dusz +6 - Ulepszanie u Seon-Pyeong'a
5.Ilość Bonusów to 5. Na Serwerze nie znajdziemy 6/7 Bonusów.

Więcej informacji znajdziecie w Prezentacji Serwera:forum.exemir.eu/index.php?/topic/456-prezentacja-exemireu/

Przydatne Linki:
FanPage:www.facebook.com/Exemir.eu/
Forum:forum.exemir.eu
Prezentacja Serwera:forum.exemir.eu/index.php?/topic/456-prezentacja-exemireu/
Grupa Graczy:www.facebook.com/groups/exemir.eu
TS3:ts3.exemir.eu

 

Co o nim sądzicie? 

 

20638830_823787554448444_6402428797794669730_n.jpg

Opublikowano
15 minut temu, M3tinNoLife2 napisał:

***Zapraszam na Serwer Metin2 Exemir.eu***

Typ Serwera: Jest to serwer typu easy/medium, co oznacza, że są elementy łatwiejsze jak i te trudniejsze na serwerze. Oczywiście nie jest uniknione, że by coś osiągnać to musicie się napracować.

Krótkie Informacje o Serwerze:
1.Królestwa (2) Shinsoo,Jinno
2.Maksymalny Poziom na Serwerze: 200
3.Sklepy Offline pojawią się na serwerze. :D
4. Maksymalne kamienie dusz +6 - Ulepszanie u Seon-Pyeong'a
5.Ilość Bonusów to 5. Na Serwerze nie znajdziemy 6/7 Bonusów.

Więcej informacji znajdziecie w Prezentacji Serwera:forum.exemir.eu/index.php?/topic/456-prezentacja-exemireu/

Przydatne Linki:
FanPage:www.facebook.com/Exemir.eu/
Forum:forum.exemir.eu
Prezentacja Serwera:forum.exemir.eu/index.php?/topic/456-prezentacja-exemireu/
Grupa Graczy:www.facebook.com/groups/exemir.eu
TS3:ts3.exemir.eu

 

Co o nim sądzicie? 

 

20638830_823787554448444_6402428797794669730_n.jpg

Po twoich "krótkich informacjach o serwerze" uważam, że to gówno :)

Takie "podpunkty" serwery posiadały już 6/7 lat temu. (za wyjątkiem shopów offline).

Fajnie, że pracują przy nim ponad rok, ale gdy momentami widzę posty jednego z administratorów (przypuszczam, że technika) w dziale Tworzenie Prywatnych Serwerów to aż głowa boli. Na tej podstawie nie wróżę mu dalekiej przyszłości.

74f31dbf1675f.jpg

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...