Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić motd z liczbą graczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wgraj plugin serverlistplus, skonfiguruj go i odpal

https://www.spigotmc.org/resources/serverlistplus.241/
https://github.com/Minecrell/ServerListPlus/wiki/Examples
/slp enable

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano
1 godzinę temu, Update450 napisał:

Podaj wersje spigota/bukkita czy co tam innego masz.

Mam paperspigot 1.7.10 i server list plus nie reaguja mi komendy a na severliztmotd trzeba mieć chyba protocol :)

Lub może cos trzeba ustawic w serwer.proparties idk help me ;(

Opublikowano

@dantes1337 to się przesiądź na wersje 1.8.8 na silnik Spigot/PaperSpigot i wszystko bedzię działać.

Opublikowano
4 godziny temu, LoeeR napisał:

@dantes1337 to się przesiądź na wersje 1.8.8 na silnik Spigot/PaperSpigot i wszystko bedzię działać.

A czym.sie rozni jak jestem na paperspigot 1.7.10.niz na 1.8.8? xDDDd 

Opublikowano
Dnia 7.08.2017 o 21:41, dantes1337 napisał:

A czym.sie rozni jak jestem na paperspigot 1.7.10.niz na 1.8.8? xDDDd 

Wersja 1.8.8 jest bardziej wydajna bez martwych itp. i mogą grać na niej gracze z 1.8. Osobiście polecam PaperSpigot bo ma mniej "luk"

Szukam osób, które chcą stworzyć ze mną serwer, więcej informacji na priv

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Jak zrobić motd z liczbą graczy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...