Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam starych gierek przeglądarkowych!


daxsior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No a więc, tak jak w temacie, szukam 2 gier przeglądarkowych, w które grałem kilka lat temu, jak byłem jeszcze dzieciakiem i chciałem je sobie przypomnieć, jeżeli takowe już nie istnieją, a też udałoby Wam się znaleźć na ten temat jakieś informacje, to byłbym wdzięczny. Sam poświęciłem na szukanie czegokolwiek z pół godziny, ale niestety nic nie udało mi się znaleźć

No a więc pierwsza gra, jaką chciałbym odnaleźć, to taka farma(?), gdzie się sadziło rośliny, warzywa i owoce i czekało aż wyrosną (wiecie taka typowa farma), całość była w lodowym klimacie, sama gra i nazwa strony była powiązana z pingwinami. Nasza postac to był pingwin

A druga to coś typu panfu jeśli ktoś kojarzy, cała gra była poświęcona muzyce bodajże, po całej mapie były poukrywane kostki do gitary (te takie trójkąciki nvm).

Niestety więcej nie pamiętam, ale jak ktoś coś kojarzy to będę wdzięczny!

Dziękuję za każdą pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...