Skocz do zawartości
Calme

Amnestia na MPCforum!

Polecane posty

Witam serdecznie w tej niewątpliwie dla wielu wyczekiwanej chwili! Błądzić jest rzeczą ludzką i to właśnie te słowa dodając nam - Administracji tego forum - pewnej dozy wyrozumiałości, skłaniają do przeprowadzenia czegoś, co ostatnio miało tutaj miejsce kilka dobrych lat temu. Mowa o amnestii dla każdego chętnego - z początku skromnej, z kilkoma ograniczaniami, by wybadać nastawienie do niej. Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie poniżej :-)

kxUCVPa.png

  1. O amnestię może ubiegać się każdy permanentnie zbanowany użytkownik przed 04.07.2017 niezależnie od powodu, w tym celu musi w przedziale czasowym podanym niżej zgłosić się do Administracji poprzez PW ze specjalnie utworzonego przez niego konta na zasadach takich, jak ma to miejsce w przypadku odwołań w dziale Zbanowani.
  2. W przypadku chęci odblokowania wcześniej używanego konta, w myśl Regulaminu MPCforum, wszystkie inne aktywne i powiązane z użytkownikiem zostaną niezwłocznie zablokowane.
  3. Jeśli konto użytkownika zostało usunięte niemożliwe będzie jego przywrócenie.
  4. Użytkownik po odblokowaniu zostanie przeniesiony do grupy Members lub innej zależnej od postów.
  5. Kwestia wyjściowego poziomu ostrzeżeń będzie dla każdego rozpatrywana indywidualnie w zależności od dat nadania warnów.
  6. Administracja zastrzega sobie 72h na odblokowanie konta od zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

Czas składania wniosków to 24h od 20:00 dnia 06.08.2017!

Administracja MPCforum.pl

  • Lubię 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10737351
Tematy: 1525130
Użytkowników: 1193698
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: sochalec09
×