Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Max level,po zmianie w grze dalej max 120


Panaceum37.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka zmieniłem wsio w source (max 255),configi tez ale w grze nie trybi.

length.h

http://wklej.to/ILhpL

constants.cpp

http://wklej.to/miLHp

 

Syser:

http://wklej.to/0KOaM

Pomoże ktoś,bo ja nie mam pomysłów.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

jest int ustawiony

4e536f9c.png

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

 

Dnia 3.08.2017 o 23:21, Exemir.eu napisał:

W Bazie player zmień poziomy na int z tinyint czyli

Wejdź do Bazy - Tabela Player - Prawym na Tabele Player - Edytuj/Design - Znajdź Kolumne "level" i zamień na int

 

Exemir idź spać xD bo amatorszczyzną wieje xD 

Dnia 4.08.2017 o 03:08, Exemir.eu napisał:

Zmieniłeś  wszędzie w configach game,auth,db,channele + sprobuj zmniejszyc w confiach np do 190 i zobacz czy wtedy widzi.

Nieee no co Ty, tego to bym się po Tobie nie spodziewał.. brawo!

 

Co do tematu, nie zmienił wsio, 2 pliki to nie wsio! 
trzeba zmienić jeszcze w pliku config.cpp:
gPlayerMaxLevel = 99;
na:
gPlayerMaxLevel = 255;

I w CONFIGach jak nie masz:
MAX_LEVEL: 255
To masz mieć i zostaw jedną linijkę pustąpod spodem jak na sam koniec wpisujesz xD

Wtedy działa. Bynajmniej ma zadziałać :D 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
Dnia 3.08.2017 o 23:21, Exemir.eu napisał:

W Bazie player zmień poziomy na int z tinyint czyli

Wejdź do Bazy - Tabela Player - Prawym na Tabele Player - Edytuj/Design - Znajdź Kolumne "level" i zamień na int

 

HAHAHA :D To exemir sie znakomicie szykuje widze :sex:

@kamil2321 w config.cpp nie trzeba !! :D

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

Mam zmienioine i dalej nie działa ;/

 

# tak z innej beczki

jak zrobić żeby ten napis był "nad" a nie "pod"

c8dfc9fd.png

jak usunąć te informacje?

3fc45027.png

 

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

To źle robisz albo kompilujesz jak wielu innych amatorow na vpsie z śmieszną konfiguracją Makefile no i mogę udowodnić Ci że błąd sam robisz i nie robisz uważnie i nie edytujesz w visualu CAŁEGO projektu metina. 

Co do dalszego Twojego błędu ucz się i rozwijaj nie czekaj aż ktoś za Ciebie zrobi wszystko. Chcesz serwer to się ucz a nie licz na innych. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
1 godzinę temu, kamil2321 napisał:

To źle robisz albo kompilujesz jak wielu innych amatorow na vpsie z śmieszną konfiguracją Makefile no i mogę udowodnić Ci że błąd sam robisz i nie robisz uważnie i nie edytujesz w visualu CAŁEGO projektu metina. 

Co do dalszego Twojego błędu ucz się i rozwijaj nie czekaj aż ktoś za Ciebie zrobi wszystko. Chcesz serwer to się ucz a nie licz na innych. 

xddd ty wiesz co ty piszesz wgl? czy debila udajesz.

Kolejny asfen 

Opublikowano
9 godzin temu, Adeczko napisał:

xddd ty wiesz co ty piszesz wgl? czy debila udajesz.

Kolejny asfen 

Nie znasz mnie wiec Ci wybaczam ale nie masz prawa mnie do nikogo porównywać bo to co ja potrafię to nikt z tego forum nie potrafi nawet 100 asfenow naraz. Więc proszę najpierw mnie poznaj a potem oceniaj dobrze? 

Moje lekcje i to co pisze to są cenne a zarazem motywuje i jak nie wierzysz i chcesz mieć mnie za wroga to proszę bardzo ale pewnego dnia napiszesz z błędem którego nikt z tego forum nie rozwiąże to nie licz wtedy na moje bezpłatne wsparcie. I sprawdź zanim napiszesz kolejną głupotę. 

 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
11 godzin temu, kamil2321 napisał:

To źle robisz albo kompilujesz jak wielu innych amatorow na vpsie z śmieszną konfiguracją Makefile

TYLKO POTĘŻNE VPSY Z ARUBACLOUD DO KOMPILACJI INNE SIE NIE NADAJĄ CO?

 

ale dobra ja się już nie odzywam bo ostatnio słyszałem, że bez twojego pozwolenia żaden serwer nie wystartuje

 

@top

 

ziomek napisz mi dokładnie co zmieniałeś wszystko 

Opublikowano
19 godzin temu, harnaś napisał:

TYLKO POTĘŻNE VPSY Z ARUBACLOUD DO KOMPILACJI INNE SIE NIE NADAJĄ CO?

 

ale dobra ja się już nie odzywam bo ostatnio słyszałem, że bez twojego pozwolenia żaden serwer nie wystartuje

 

@top

 

ziomek napisz mi dokładnie co zmieniałeś wszystko 

A Ty o co sapiesz do mnie?
I dlaczego z takim tekstem jak ja przecież nigdy w życiu nie poleciłem żadnego VPSa pod kompilację? Ten, który Ci donosi o tym co piszę to nie musisz go słuchać bo ja wiem, że donosi i to nie jeden :D 
Nie ma żadnych dobrych VPSów, będą jeśli wystartuję z swoją firmą tak dla Twojej ciekawości VPSa z 2 rdzeniowym prockiem i 5gb ram za 35zł nigdzie nie dostaniesz w Polsce a u mnie dostępnę będą i potem będzie Ci łyso, kiedy Ci wspomnę ten dzisiejszy dzień ;) 
I co dalej będziesz wmawiał ludziom że notepadem edytuje się source? xD beka ;D 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Na tą chwile serwer robie na hamachi,poradziłem sobie :)

Dzięki.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

  • Kubek zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...