Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rocznica powstania warszawskiego - zatrzymanie ruchu przez ludzi z flarami.


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.Co sądzicie o tym zjawisku,które odbywa się juz nie pierwszy raz w trakcie jakichs waznych rocznic.

Dzisiaj jest rocznica powstania warszawskiego.

W moim miescie,jak pewnie tez w innych miastach ludzie wyszli na ulice(kibice) z flarami i zatrzymali ruch.

Przeciez nie mają do tego prawa,nie są policją ani pracownikami ruchu drogowego zeby zatrzymywac ruch drogowy.

 

Zamiast stwarzać niebezpieczenstwo na drodze mogliby się pofatygować ... pod pomnik czynu polaków albo cos i tam zlozyc znicze.

ie068n.jpg
Opublikowano

Ale jest to jednak bardzo prawilna metoda pokazywania polskiego patriotyzmu, to pokazuje jaki jest patriotyczny naród

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

naród zacofanych ludzi którym nie jest znajome zdrowie psychiczne na normalnym poziomie

Opublikowano
20 godzin temu, Aerin napisał:

naród zacofanych ludzi którym nie jest znajome zdrowie psychiczne na normalnym poziomie

A który naród nie jest zacofany według Cb?

Deus vult

Opublikowano
3 godziny temu, Wojciech.. napisał:

A który naród nie jest zacofany według Cb?

Szczerze, nie wiem, stawiam na narody bez ludzi, którzy z powodu numerka w kalendarzu odwalają takie rzeczy, które opisał autor tematu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dodatkowo ludzi którzy wielbią martwych manipulatorów, którzy przyczynili się do ogłupiania owego narodu

Opublikowano

kocham internet, po prostu kocham. gosciu pyta o blokowanie ulic a ten wyjezdza z zacofaniem X D mam to generalnie gleboko w dupie, ale inny przyklad: wchodze na oferte sprzedaży poloneza na olx, a typ ciśnie typa o ceny paliwa. matko, ludzie tworzą ten naród X D

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...