Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA V] Wyłączenie cieni


DarkorbitFans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam mały problem, ponieważ chciałem wyłączyc cienie w GTA V więc zrobiłem tak jak w poradnikach m.in. na yt, lecz te cienie się nie wyłączają.

Oto mój plik settings.xml:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

<Settings>
  <version value="27" />
  <configSource>SMC_AUTO</configSource>
  <graphics>
    <Tessellation value="0" />
    <LodScale value="0.200000" />
    <PedLodBias value="0.200000" />
    <VehicleLodBias value="0.500000" />
    <ShadowQuality value="0" />
    <ReflectionQuality value="0" />
    <ReflectionMSAA value="0" />
    <SSAO value="0" />
    <AnisotropicFiltering value="0" />
    <MSAA value="0" />
    <MSAAFragments value="0" />
    <MSAAQuality value="0" />
    <SamplingMode value="0" />
    <TextureQuality value="0" />
    <ParticleQuality value="0" />
    <WaterQuality value="0" />
    <GrassQuality value="0" />
    <ShaderQuality value="0" />
    <Shadow_SoftShadows value="0" />
    <UltraShadows_Enabled value="false" />
    <Shadow_ParticleShadows value="false" />
    <Shadow_Distance value="1.000000" />
    <Shadow_LongShadows value="false" />
    <Shadow_SplitZStart value="0.000000" />
    <Shadow_SplitZEnd value="0.000000" />
    <Shadow_aircraftExpWeight value="0.000000" />
    <Shadow_DisableScreenSizeCheck value="false" />
    <Reflection_MipBlur value="false" />
    <FXAA_Enabled value="false" />
    <TXAA_Enabled value="false" />
    <Lighting_FogVolumes value="false" />
    <Shader_SSA value="false" />
    <DX_Version value="0" />
    <CityDensity value="0.000000" />
    <PedVarietyMultiplier value="0.000000" />
    <VehicleVarietyMultiplier value="0.000000" />
    <PostFX value="0" />
    <DoF value="false" />
    <HdStreamingInFlight value="false" />
    <MaxLodScale value="0.000000" />
    <MotionBlurStrength value="0.000000" />
  </graphics>
  <system>
    <numBytesPerReplayBlock value="9000000" />
    <numReplayBlocks value="36" />
    <maxSizeOfStreamingReplay value="1024" />
    <maxFileStoreSize value="65536" />
  </system>
  <audio>
    <Audio3d value="false" />
  </audio>
  <video>
    <AdapterIndex value="0" />
    <OutputIndex value="0" />
    <ScreenWidth value="1280" />
    <ScreenHeight value="720" />
    <RefreshRate value="60" />
    <Windowed value="2" />
    <VSync value="0" />
    <Stereo value="0" />
    <Convergence value="0.100000" />
    <Separation value="1.000000" />
    <PauseOnFocusLoss value="0" />
    <AspectRatio value="0" />
  </video>
  <VideoCardDescription>Intel(R) HD Graphics</VideoCardDescription>
</Settings>

Po uruchomieniu gry cienie nadal są.

Mam słaby pc i bez cieni dało by sie grać a tak to słabo.

Jest ktos w stanie pomóc?

Opublikowano
2 godziny temu, azakv napisał:

Próbowałeś tak?

 

Właśnie tak robiłem i nadal nic, cienie nadal są.

Próbowałem także ustawić właściwości pliku na tylko do odczyty ale wtedy gta nie wczytuje tego confingu tylko bierze domyślny.

Opublikowano

Może spróbuj tak,kliknij prawym na config,wejdź w właściwości i następnie w zabezpieczenia,kliknij edytuj kliknij na użytkownicy i odznacz na dole pełna kontrola.Może pomoże.

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
Opublikowano

Właśnie tak mam ustawione.Może ty albo ktoś kto wejdzie w ten temat ma gta v to prosiłbym aby sprawdził czy działa u was te wyłączenie cieni.

-------------------------------

Problem rozwiązany, dzięki za pomoc.

Po prostu jak włączałem opcje tylko do odczytu prawdopodobnie wchodziłem wtedy w grze w ustawienie co skutkowało ich zmianom.

Można zamknąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...