Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jest ktoś zainteresowany grą w nową grę na platformie steam jaką jest GIGANTIC?


Shellas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie ! 

Jako ze pograłem trochę w grę Gigantic, która na prawdę ma w sobie coś co przyciąga oko oraz graczy, jestem zainteresowany zebraniem piąteczki do wspólnej gry właśnie w tą gierkę ;)

Jeśli ktoś nie widział jeszcze tej gry polecam zobaczyć pod tym linkiem : http://store.steampowered.com/app/327690/Gigantic/

Z góry przepraszam że daję to na tym forum, ale nie mogłem znaleźć forum odniesionego do tej gry. 

Jeśli chodzi o wymagania graczy którzy by chcieli pograć w tą gierkę z nami : 

 

- Wiek 18 +

- Ogarnięty mikrofon

- Sporo wolnego czasu na grę

- Bycie wyluzowanym człowiekiem

- Posiadanie humoru

- Posiadanie team speak'a 3 

- Mile widziane doświadczenie w tego typu grach :)

- Zainteresowanych proszę o zapraszanie mnie na steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198395770478/

 

Dziękuję za przeczytanie mojego posta, powodzenia :)

 I jeszcze raz przepraszam że dodaję tutaj ten post, niestety nie wiedziałem gdzie mogę go dodać bo nie widziałem nic sensownego. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...