Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FishBot - Nowa metoda łowienia (1-5x spacja)


fk.iwan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

Szukam fishbota na nowy sposób łowienia (1-5 x spacja).

Niektórzy chwalą się, że go posiadają - ile w tym prawdy wie tylko osoba, która to mówi ;).

Inni mówią, że nie da się takiego zrobić.

 

Czy ktoś z was ma takowego i mógłby się nim podzielić?

 

Zależy mi głównie na serwerze PangeaYT2.eu.

Jeśli ktoś zechce go udostępnić, proszę pisać tu (pod tematem) / pw forum / gg: 54664831.

 

Poszukuję także "Kopacza rud"(?) - Również na Pangee.

Mh by Cycu nie spełnia tych wymagań, raz działa, raz nie (chyba, że potrafi ktoś to "naprawić").

 

 

 

Z góry dziękuję za fatygę i przeczytanie tego posta ;)

Opublikowano
18 godzin temu, dxy32 napisał:

oczywiście że jest taki bot ale nikt za darmo go nie da :)

I żyli długo i szczęśliwie. Nikt Ci takiego bota nawet za kase nie udostepni, bo adresy trzeba aktualizować co jakikolwiek patch. Po 2 szybciej takie coś zablokuja. 

Jedyny sposób to naucz sie o re i sam go sobie zaaktualizuj lub dostan sie do zamknietego grona, ktore takiego bota ma :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...