Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 3 - brak osiągnięć


Serek5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam wieśka 3 GOTY, kupiłem chyba jakoś w marcu jeśli to ważne, zainstalowałem, pobrałem co kazał GOG i wszystko ładnie - grałem sobie.
Gra tak świetna, że przechodzę już 2 raz, aktualnie skończyłem podstawkę i zaczęła mnie intrygować 1 rzecz. W wieśku 3 są przecież osiągnięcia, a podczas mojej gry ani widu ani słychu, że jakieś zrobiłem...
Grę mam w wersji 1.30 (tak pokazuje, gdy ją odpalę), a z tego co widzę najnowsza to 1.31... Czy to jest powodem braku osiągnięć? Tutaj ss jak to wygląda na gogu https://scr.hu/B3Grk0
Nie chcę pobierać tej aktualizacji bo nie wiem czemu, ale waży ąż około 30 GB, a ja posiadam internet z limitem, którego nie chcę tak marnować. Próbowałem pobrać samą aktualizację 1.31, ale wyskoczyło coś takiego: https://scr.hu/Lo7Oka  Reinstalacja gry wiązałaby się i tak z pobieraniem tych aktualizacji ponownie, więc też sceptycznie na to patrzę. 
Jest jakiś sposób na odblokowanie tych osiągnięć, albo ogarnięcie 1.31 bez pobierania 30 GB? Proszę o pomoc. :)

Opublikowano

Jest dużo poradników jak to naprawić- 

 (nie wiem czy akurat ten sposób działa, pierwszy link z google)

Możesz spróbować.

Co do samego patcha, jak kiedyś sprawdzałem to dużo on nie zmienia, dodaje on tylko jakieś gówienko do GOGa, na steam nie ma tej aktualizacji.

A co do osiągnięć to może być to wina po prostu platformy, GOG jest zbugowany, jeżeli chodzi o takie rzeczy. Niejedna osoba miała z tym problem. Mi osiągnięcia na GOG działały, ale tylko wtedy jak odpalałem grę przez GOG, czyli poprzez naciśnięcie PLAY, nie ze skrótu na pulpicie. A tak i tak, czasami jakieś osiągnięcia mi nie wchodziły.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...