Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry działają powoli po zainstalowaniu nowego sterownika.


MurzynPl1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z moim komputerem dotyczącym najprawdopodobniej sterowników karty graficznej. Moja karta to gtx 560, mam do niej sterowniki na płytce, są to sterowniki z 2012 roku. Gdy grałem w gry na tych sterownikach nie było żadnego problemu z grami wszystko ładnie, płynnie bez zamulania działało, ale ostatnio postanowiłem kupić sobie h1z1, i tu zaczyna się problem. Gra działa i włącza się bez żadnego problemu, w menu też wszystko działa  płynnie bez żadnego problemu, ale po wejściu na jakikolwiek serwer, gra od razu się wyłącza. Postanowiłem zainstalować  nowe sterowniki do karty graficznej, i jest postęp, mianowicie mogę wejść na serwery, i mnie z nich nie wyrzuca ale wszystko się tak zacina że niemożna praktycznie grać w h1z1,  już po wejściu do menu czuję że mój kursor jest spowolniony, gra ogólnie się zamula, nieważne czy na najniższych czy na najwyższych ustawieniach. To samo stało się z innymi grami, cs który wcześniej działał bez problemów na 200 fps na minimalnych teraz wyciąga ledwo 30fps i ten sam problem co w h1z1 mój kursor jest spowolniony. Tak oto przedstawia się cały problem. Dorzucę do tego jeszcze cała specyfikację sprzętu:

GPU: GTX 560

CPU: AMD FX6100 3,30 GHz

MOBO: Gigabyte m5a78lle

Ram: Kingostone 8GB 1600MHz

Zasilacz: SPC deus g1

Dysk: Saigaite czy coś takiego 1tb

Mowa tutaj o wersji gry h1z1 just survive.

Dodam jeszcze że gra poprzedniemu użytkownikowi komputera działała na wysokich ustawieniach beż żadnego problemu, przed kupnem sformatował on tylko komputer, zainstalował nowego windows'a 7 i teraz gra nie chcę działać.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przepraszam za błędy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...