R
E
K
L
A
M
A
R
E
K
L
A
M
A
Witam, chciałbym Wam zaprezentować bota pod serwery TS3 - XBota.
Jest on zautomatyzowaną aplikacją napisaną od zera przeze mnie. Posiada dużo pluginów, eventów i komend, które ułatwiają pracę zarówno administracji serwerów jak i ich użytkownikom.
Więcej szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych instancji jak i samych funkcji pod grafiką.
Even