R E K L A M A   R E K L A M A   Witam, chciałbym Wam zaprezentować bota pod serwery TS3 - XBota. Jest on zautomatyzowaną aplikacją napisaną od zera przeze mnie. Posiada dużo pluginów, eventów i komend, które ułatwiają pracę zarówno administracji serwerów jak i ich użytkownikom. Więcej szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych instancji jak i samych funkcji pod grafiką.     Even