Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Opinii] Który serwer w Arubie najlepszy pod TS3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Który serwer: DC IT1, DC IT2, DC CZ1, DC FR1, DC DE1, DC UK1 jest najlepszy? (ofc za 4 zeta).

Dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano

Też mi się tak wydaje, jak za 4zł to DC IT1.

Ten VPS utrzyma ci nieduży serwer, jednak publicznego z niego nie zrobisz, brak zabezpieczeń.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie zgadzam się z przedmówcami. 
Posiadałem serwer na arubie w DC w Niemczech i również koszty wynosiły 4zł
Jak najbardziej polecam DC Niemiecki bo nie sypie się tak szybko.

Opublikowano
11 godzin temu, livart napisał:

Nie zgadzam się z przedmówcami. 
Posiadałem serwer na arubie w DC w Niemczech i również koszty wynosiły 4zł
Jak najbardziej polecam DC Niemiecki bo nie sypie się tak szybko.

1. Trzymaj złotą łopatę za odkop miesiąca!
Za%20odkop%20mieisaca!.png
2. Niemiecką machine to miałeś chyba sto lat temu bo zmieniły się zasady co do nowych użytkowników :).

Dla nowych usług aktywowanych w data center DC2/IT2, DC4/FR1, DC5/DE1 oraz DC6/UK1 obowiązywać będzie cena 21 zł+VAT za miesiąc.

3. Jak mi nie wierzysz to trzymaj screena

XJAG7R9.jpg

Pozdrawiam cieplutko.

fPdC8vF.jpg

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Dnia 16.08.2017 o 11:12, ɴoɴαмe napisał:

1. Trzymaj złotą łopatę za odkop miesiąca!
Za%20odkop%20mieisaca!.png
2. Niemiecką machine to miałeś chyba sto lat temu bo zmieniły się zasady co do nowych użytkowników :).


Dla nowych usług aktywowanych w data center DC2/IT2, DC4/FR1, DC5/DE1 oraz DC6/UK1 obowiązywać będzie cena 21 zł+VAT za miesiąc.

3. Jak mi nie wierzysz to trzymaj screena

  Ukryj treść

XJAG7R9.jpg

 

Pozdrawiam cieplutko.

Sam miesiąc temu kupiłem ,, Niemiecką Machine '' za 4PLN więc ^.^ Albo bug, albo wystarczy poszukać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...