Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

13.30 start S XII FrienzMu GrandOpening 15/07/2017:))))x1000


Gość KlLLER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

~~~~ IT WILL NOT BE SOLD EDITED ITEMS ~~~~
~~~~ ALL ITEMS SHOULD be won! ~~~~

GRAND OPENING 15/07/2017

Server Details 1000x (MEDIUM)
 

Website: http://www.frienzmu.com/

 

 

Rates:
XP: 1.000 DYNAMIC EXPERIENCE (Resets Scores) ML: 150x Drop = 75%
Dynamic Exp info
From 0 to 10 Resets = 3,000x
From 11 to 20 Resets = 2,500x
From 21 ~ 30 Resets = 2,000x
From 31 ~ 40 Resets = 1,500x
From 41 ~ 50 Resets = 1000x
Above 50 Resets = 1,000x
Reset Level 400
Price: 5kk
Maximum Resets: 1,000
Maximum Status: 32,767
Arena Map: Yes
Arena Map will only be released on event days.
BugBless = NO
Spots System: Standard of 4 to 6 Mobs
Offlevel bot system: Yes Command: / Offlevel
Offtrade System: Yes Command: / Offstore
Post Comand
Level Required = 150 / Zen: 100k
Create Guild level = 150
Minimum level to create Characters:
All classes released from the beginning.
Orbs, Scrolls, Parchment in NPCs
Characters:
SM, BK = Lorencia / You should
DL / MG = You should
Elfa = Noria
Summoner = Elbeland
GL / RF = Karutran / Lorencia
The new Skills are in NPC Priest James 32, 238 (Elbeland) ~ They are bought by Ruud

~~~~ IT WILL NOT BE SOLD EDITED ITEMS ~~~~
~~~~ ALL ITEMS SHOULD be won! ~~~~
Drop Mastery Box
Mastery Box (Minor) (Gain Rate 40%)
Chance to get between 200 ~ 600 Ruuds
Mastery Box (Standard) (Gain Rate 40%)
Chance to Get Between 500 ~ 800 Ruuds
Mastery Box (Greater) (Gain Rate 40%)
Chance to get between 700 ~ 1200 Ruuds

Tutorial on how to get these items will be added on the page.
CashShop: Seals, Buffs, Cards, Tickets, Pets
VIP system: Yes
Rate of Soul = 70%
Rate of Soul + Luck = 95%
Rate of Life = 80%


GRAND OPENING 15/07/2017

https://www.facebook.com/FrienzMu/

lol na fb serv ma 1k+ like na grand openingu

  • Gość zmienił(a) tytuł na 13.30 start S XII FrienzMu GrandOpening 15/07/2017:))))x1000
Opublikowano

ja zrobilem

dziwne

trzeba potwierdzić przez email

ktory serw wybieracie- x50 czy x1000?

Opublikowano
8 minut temu, KlLLER napisał:

ja zrobilem

dziwne

trzeba potwierdzić przez email

Żadne potwierdzenie nie przychodzi bo konto w ogóle się nie zakłada. W prawym górnym rogu wyskakuje Error:

Expected response code 354 but got code "550", with message "550 5.4.5 Daily user sending quota exceeded. c11sm5850407eda.0 - gsmtp "

Opublikowano

Expected response code 354 but got code "550", with message "550 5.4.5 Daily user sending quota exceeded. 142sm5372583wmi.1 - gsmtp   

taki error mi wyłazi ;/

jak dam rade zrobic kont tona x1000

Opublikowano

lol  faktycznie nie da sie. pewnie rejestracje juz zamknal skoro tyle ludzi na to czeka. ja zdazylem zrobic 2 konta :P

Opublikowano
1 minutę temu, KlLLER napisał:

lol  faktycznie nie da sie. pewnie rejestracje juz zamknal skoro tyle ludzi na to czeka. ja zdazylem zrobic 2 konta :P

możesz poratować jednym :>

Opublikowano

Juz wam wyjasniam czemu nie mozecie sie zalogowac. Administrator uzywa darmowego serwisu do obslugi maili, ktory wysyla linki aktywacyjne, osiagnal dzienny limit, wiec dzisiaj nie bedzie dalo sie juz zrobic konta.

Po drugie, administrator zablokowal mnie na facebooku przez to ze powiedzialem mu ze wprowadza ludzi w blad, bo wideo, ktore umieszcza na facebooku jasno pokazuja, ze jest to Season 12 Episode 1, a on publikuje na fanpage zdjecia klas 4lvl,. ktore nie sa dostepne na serwerze, jak i wszedzie utwierdza ze to Season 12 Episode 2. Wiec nie znajdziecie tutaj 920lvl, nowego Master Skill Tree, klas 4lvl, map Deep Dungeon ani nowego eventu Jewelry Bingo.

 

edit - Rejestracja juz dziala, bo wylaczyl potwierdzanie kont mailem.

Opublikowano

pisze wlasnie z adminem na faceboku

wy tez napiszcie do niego to przyspieszy. 

DZIAAAALAAAAAAA xD

 

Opublikowano

Rejestracja juz działa normalnie ! Gramy na x50 czy x1000 bo nie wiem gdzie polaków się spodziewać?

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

hmm  faktycznie albo x1000 albo  x50  jak  wybieracie?   mnie  to  lotto

dobra  to  ja  tez na  1000x    ale  podnieta xD   powodzenia  panowie

Opublikowano

hahaha ADMIN mnie gonił 

warto bylo

dawno sie tak nie usmialem xD

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...