Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ktoś poleca jakieś pliki oprócz terenzo ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie terenzo sie wali po dodaniu czegoś a jak pisałem z paszką to paszka napisał ze coś zepsuło sie w plikach jego 

a rw3 game mi nie pokazuję wgl w ps

Opublikowano

Ten teges ja od Terenzo podstawki używam pare lat i powiem Ci tak, ze jest wszystko OK ale jak ktoś nieumiejętny jak np. Paszka który nagrywa poradniki z mpc bez własnego doświadczenia i pisze jeszcze takie głupoty i rozwiązania to nie dziwie się, że ma problemy i jak debile go każdy słucha -.- 

Podstawka Terenzo, kompilowanie własnego db i game i nieco nauczyć się edytowania kodu source a to nie jest trudne i problem znika.
W Terenzo plikach trzeba poprawić item_proto i mob_proto nazwy i specular itd :D 

Ja od 6 miesięcy na arubacloud mi stoi metek i ani razu nie offnął się, choć jest dziurawe i działa komenda dice haha. 

No to byłoby na tyle.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
3 minuty temu, diabło1910 napisał:

lipa po bugowane te terenzo pliki 

Jakie ty tam masz bugi? xD 

1. Pająk (chyba pustynia) 0hp
2. Wkładanie kd do strzał
3. niektóre bronie/zbroje nie mają slotów na kd
4. alchemia zbugowana 
5. system energi nie działa
6. Komenda war
7. Number ex
8. Kick hack / PM Flooder
9. Moby z 0 hp wywalający serwer po zaatakowaniu
10. Shogun backdoor (Nie wiem na czym polegał, ale nim wykradli pliki z wom 2)
11. Dodanie npc do gildii = crash serwera
12. Brak średnich
13. Królowa Pająków na v2 zamiast na v1
14. Riper brak skilli
15. Brak połysku zbroi / broni

to jest lista błędów, którą otrzymałem. Większość z nich to jest chwila zabawy w mob i item proto, reszta to kwestia silnika.

Opublikowano
11 minut temu, diabło1910 napisał:

nie widać kostiumów są niewidzialne białe fryzy niewidzialne a mam source

No to lipnego clienta masz w takim razie i musisz kostiumy patchami uzupełnić : v 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...