Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarządzanie działkami na serwerze freebuild - ankieta


Jaki system działek byłby najlepszy?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Działka jest ręcznie przydzielana przez administratora lub automatycznie przez gracza:

    • Przez administratora
      1
    • Przez gracza
      2
  2. 2. Działka jest przydzielana tylko dla ukończonej budowli

    • Tak
      0
    • Nie
      3
  3. 3. Po jakim czasie powinne być usuwane działki nieaktywnych graczy?

    • 30 dni
      3
    • 60 dni
      0
    • 90 dni
      0
    • Działki nie powinny być usuwane.
      0
  4. 4. Czy przy usuwaniu działki powinien również zostać wyczyszczony teren (//regen i inne rozwiązania)

    • Tak
      1
    • Nie
      2
  5. 5. Czy powinien istnieć system zgłaszania brzydkich budowli (oszpecają krajobraz, są niedbałe, przeszkadzają sąsiadom, itd.)

    • Tak
      3
    • Nie
      0
  6. 6. Jaki plugin do zarządzania działkami byś polecił?

    • Stary dobry WorldEdit + WorldGuard
      1
    • RedProtect
      0
    • GriefPrevention
      0
    • Inny (koniecznie napisz jaki! :)
      2
  7. 7. Czy powinien istnieć osobny system do zabezpieczania skrzynek (coś jak LWC)?

    • Tak
      2
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie. Prowadzę (tak jakby) serwer Freebuild / Semi-Vanilla i zastanawiam się właśnie nad zmianą podejścia do zarządzania działkami graczy.

Oto jak sytuacja wygląda obecnie:

  • każdy gracz może założyć sobie sam działkę (plugin GriefPrevention)
  • ilość bloków na działkę zależy od czasu gry na serwerze
  • nie ma żadnych komend na teleportację - poza nexusami, portalami (nie wymyśliłem jeszcze na to chwytliwej nazwy :awkward:) gdzie można teleportować się do innego portalu
  • każdy portal jest generowany co ok. 400 bloków.

Jeśli to możliwe, to proszę o szczere odpowiedzi w ankiecie oraz napisanie czy taki serwer ma w ogóle jakiś sens na istnienie, przyciągnięcie jakichkolwiek graczy.

Dzięki wielkie :)

Pomogłem? Nie zapomnij dać plusa plus.png i oznaczyć jako najlepsza odpowiedź


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...