Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje bota do nostale pl jak i prywatnych serwerow


HardcorowoXX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NosBota nie dziala na privach w sensie na tym na ktorym gram nie wiem jak z innymi a jeśli ktoś ma lepszego bota pls o linkacza jakiegoś dobrego poszukuje ktory będzie tez zbierał loota :D

Opublikowano

Nosbota tylko zmień Port(w przypadku opennos) i/lub ip w cliencie od Jokera. Napisałem i nagrałem poradnik co i jak trzeba zrobić. Żaden bot nie działa na Vendetta.

Opublikowano

A wiesz moze jak zrobić ghostwalka czy freewalka jak to tam ze stoje w miejscu ale poruszam sobie mapką? bo przydalo by mi sie na glace patrzeć daleko gdzie ktos jest zadne zoomy mnie nie interesują bo mam jeden taki camera ale jak odpale to dziala tylko ze jak jest on to playerzy znikają a chce ich widzieć

Opublikowano

tak ale w nowszej wersji ta opcja jest zablokowana tylko dla vip czy jakoś tak mi wyskakuje jak proboje tą opcje odpalić a w starszej probowalem i nic to nie dawalo 

Opublikowano
21 godzin temu, thepanbuk napisał:

A nie da się zdobyć żadnego bota do Vendetty? Taki który tylko bije i podnosi mnie interesuje.

Poszukaj u mnie na chomiku RON. Na chomiku mam tą samą nazwę co tu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...