-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz

Pytanie
ciekals11
ciekals11
Witam Forumowiczów.
Dostałem niedawno tablet jakieś Chińskiej marki.
Po paru godzinach doszedłem w końcu do tego że to KO II8802
Z tabletu nie dało się korzystać wiec postanowiłem zainstalować windowsa od nowa (Windows 8.1 z usługą Bing x86).
Reinstalacja i aktywacja przebiegła prawie bez problemów.
Po uruchomieniu instalki zauważyłem, że nie działa dotyk.
Myślałem, że to przez brak sterowników i po wgraniu ich wszystko będzie działać.
W Menadżerze urządzeń brakowało 7 sterowników.
Udało mi się znaleźć z jakich niepewnych źródeł 5 z nich. Zostały 2.
kolejno oznaczone symbolami:
ACPI\VEN_INT&DEV_002&REV_007
ACPI\VEN_OBDA&DEV_8723
Niestety tych sterowników nie udało mi się już znaleźć, a dotyk w dalszym ciągu nie działa.
Dodatkowo we właściwościach systemu w polu "pióro i dotyk" mam informację:
"Dla tego ekranu nie są dostępne urządzenia wejściowe pióra ani wprowadzania dotykowego"
Spotkał się ktoś z was kiedyś z takim problemem?
Mi osobiście skończyły się pomysły.
Pozdrawiam
Ciekals
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.