Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Forum Własnego Priva


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj nauczymy się robić forum do własnego priv servera(darmowe-płatne)

 

Bry.

 

Więc krótko, zrozumiale i na temat:

Dzisiaj nauczę was robić forum do własnego priva.

 

1.wchodzimy na stronę hostingową( Musi mieć dostęp FTP )

2.Przykładowa strona to yoyo.pl

3.Rejestrujemy się

4.Wchodzimy do panelu użytkownika, klikamy po lewej DODAJ STRONĘ

5.Po środku wybieramy banner Dodaj stronę.

6.Podajemy informacje o stronie(cms-y itp)

7.Po zaakceptowaniu nie wyłączamy strony która nam się wyświetliła.

8.Pobieramy total commandera ( total commander )

9.Włączamy program.

10. Klikamy u góry na pasku mały kwadracik FTP

11.Klikamy Nowe połączenie

12. Wchodzimy na wcześniej ukazaną nam stronkę

13.Kopiujemy/przepisujemy(radze all skopiować ale hasło przepisać) na to TC ( sesja to wpisz co chcesz)

14.Łączymy się

15.Usuwamy all pliki z folderu połączenia.

16. Wchodzimy na http://www.active24.pl/pomoc/phpbb/phpbb3.zip

17.Wszystkie pobrane pliki wklejamy do folderu połączenia

18.Wchodzimy na nazwastrony.yoyo.pl

19.Instalujemy podając informacje z strony której nie zamkneliśmy

20.Usuwamy z głownego folderu połączenia folder install

21.Pobieramy styl z http://demo.phpbb3styles.net/

22.Zainstaluj( by phpbb3 wikia )

Pobierz paczkę ze stylem z dowolnej strony im poświęconej, np. phpbb3styles.net,
Połącz się przez FTP ze swoim kontem na serwerze,
Wejdź do katalogu /styles/,
Umieść tam folder z pobranym stylem, UWAGA!! Upewnij się, że ścieżka dostępu do pliku style.cfg to styles/nazwa_stylu/style.cfg a nie styles/nazwa_stylu/nazwa_stylu/style.cfg!!
Wejdź do Panelu administratora,
Przejdź na kartę Style,
W sekcji Niezainstalowane style znajdź swój nowo wgrany styl i kliknij Instaluj,
W następnym oknie kliknij Wyślij,
Ustawianie stylu jako domyślnego
Wejdź do Panelu administratora,
Na karcie Ogólne wybierz sekcję Ustawienia forum,
Ustaw żądany styl jako domyślny (opcja domyślny styl),
Kliknij Wyślij.

Nie zapomnij o...
Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz zakładać na forum nowych wątków (tematów), to zastosuj się do wskazówek zawartych w tym artykule: Błąd:Brak przycisków.

23. Mi wyszło coś takiego

http://www.infos.yoyo.pl/

Pozdro :P

 

@down

spam-report

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...