Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Variance

Kilka pytan i maly problem

4 posty w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Cześć mam pewne pytanie i problem mianowicie  

Grałem kilka miechów temu (jak jeszcze dostawało się hongmoon broń i ją się ulepszało) Słyszałem że zmieniło się to . I tu pytanie jest trudniej /łatwiej jakie bronie są dobre 

Poza systemem broni zmieniło się cos? 

Grałem też force masterem , i blade dancerem wbilem 25 lv na każdym z nich klasy wgl mi się nie podobały za to aktualnie podoba mi się assasin . Dobra postać? (szukam postaci która poradzi sobie ze wszystkim w pvp , w zabijaniu bossów ,expieniu  od razu mówię że jestem raczej nastawiony na rozgrywkę solo (no chyba ze rajdy)

No i teraz  problem...  Mam internet 8MB (stałe około 6/7) No i powinno pobierać się 600-700kb/s problem w tym że prędkość pobierania spada .. tzn jest 600 i stopniowo spada do 80 i potem znowu rośnie do 600 jest to uciążliwe jak skurwysyn bo 1GB pobiera mi się około 1,5 godziny a powinien  w okolo 20-25 minut 

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Thanks for this post.Its about force master, and pale dancer details.Happy for sharing this post.Love to see and thanks a  lot for this sharing.Have you worried about your essay writing task?You can get help from online services and they were giving you the better and effective tips and writing guidelines. Refer cheap essay writing service.

Edytowano przez maureenash

Dnia 6/28/2017 o 15:35, Variance napisał:

Cześć mam pewne pytanie i problem mianowicie  

Grałem kilka miechów temu (jak jeszcze dostawało się hongmoon broń i ją się ulepszało) Słyszałem że zmieniło się to . I tu pytanie jest trudniej /łatwiej jakie bronie są dobre 

Poza systemem broni zmieniło się cos? 

Grałem też force masterem , i blade dancerem wbilem 25 lv na każdym z nich klasy wgl mi się nie podobały za to aktualnie podoba mi się assasin . Dobra postać? (szukam postaci która poradzi sobie ze wszystkim w pvp , w zabijaniu bossów ,expieniu  od razu mówię że jestem raczej nastawiony na rozgrywkę solo (no chyba ze rajdy)

No i teraz  problem...  Mam internet 8MB (stałe około 6/7) No i powinno pobierać się 600-700kb/s problem w tym że prędkość pobierania spada .. tzn jest 600 i stopniowo spada do 80 i potem znowu rośnie do 600 jest to uciążliwe jak skurwysyn bo 1GB pobiera mi się około 1,5 godziny a powinien  w okolo 20-25 minut 

Sporo się zmienia z patcha na patch. Broń jest dobra każda po kolei, którą dostajesz ze story questów. Jakoś w act V dostajesz broń, którą się ulepsza więc do tego momentu bierz co dają.

Assasin dostał dużo nerfów ostatnimi czasy, ale to nerfy w pvp, więc jeśli nie masz zamiaru grać pvp to sin utrzymuje jeden z największych dps na dungach.

Luncher BnS jest zbugowany, ściąga ci zapewne największą możliwą wartością pomimo tego, że pokazuje spadek prędkości.

Trochę późna odpowiedź, ale mam nadzieję, że pomogłam :)

Dnia 2.08.2017 o 20:37, Damn.♥ napisał:

Sporo się zmienia z patcha na patch. Broń jest dobra każda po kolei, którą dostajesz ze story questów. Jakoś w act V dostajesz broń, którą się ulepsza więc do tego momentu bierz co dają.

Assasin dostał dużo nerfów ostatnimi czasy, ale to nerfy w pvp, więc jeśli nie masz zamiaru grać pvp to sin utrzymuje jeden z największych dps na dungach.

Luncher BnS jest zbugowany, ściąga ci zapewne największą możliwą wartością pomimo tego, że pokazuje spadek prędkości.

Trochę późna odpowiedź, ale mam nadzieję, że pomogłam :)

kurcze mam podobny problem co ty.

kurcze mam podobny problem co ty.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0