Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zrobić Npc Na Stałe - Nie Z Shopem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam pytanie jak zrobić npc na stałe, lecz nie z shopem tylko z rozmową.

Chodzi mi o to że gdy się na niego kliknie będą tam np questy od Bambus3k'a?

Za pomoc dam + lub - i 5*

------------------------------------

Teraz do ludzi którzy zaśmiecają mi skrzynkę wiadomościami "kiedy behappymt2 będzie ON"

Otóż aktualnie pracuję nad serwerem - ulepszam go.

Pracę będą trwały dość długo (ok 2 miesiace)

Więc proszę nie pisać mi już kiedy BeHappyMt2 będzie ON...

channelekox.png

Jeżeli pomogłem walnij

add.png:)

Proszę moderatora o zdjęcie %, dziękuje.

omgkk.png

Pozdrawiamy pana D&G :*

Vectra Net Power!

<3

989809993.png

Opublikowano

Skopiuj linijkę odpowiadająca za np. mirine i teraz tam gdzie ustawiasz model możesz ustawić np. skeleton_god (riper :D) i jeszcze zmień id npcka.

 

@offtop

Ten twój BeHappyMt2 będzie na dedyku?

Opublikowano

Dzięki za pomoc, sprawdzę to jak będę miał czas, z góry daję + i 5*

Nie, BeHappyMt2 to serwer Hamachi - jak dotąd jedyny serwer Gm-Mode ;)

channelekox.png

Jeżeli pomogłem walnij

add.png:)

Proszę moderatora o zdjęcie %, dziękuje.

omgkk.png

Pozdrawiamy pana D&G :*

Vectra Net Power!

<3

989809993.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...