Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Uszin

Jaka 7 premium lub 8 do 130zl?

12 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Hej. Jaki czołg 7 albo 8 premium polecacie maksymalnie do 130zl posiadam CDC su122-44 pantherm10 sta-2 . Gram każda nacja inie patrzę zbytnio na szkolenie załogi. Może SP albo panther 8.8 co polecacie ? Nie chcr wydawać dużo pieniędzy na ta gre. Chyba... Że naprawdę jaka 8 do 200 polecacie mega mega... Może is6? 

z 8 tierow poczekaj na scorpiona g za niecale 170 pln , ewentualnie defender/patriot/libertte/chrysler 

z 7 tierow jezeli robisz brytyjskie td to polecam at15a , po tym jak ograniczyli mm do 8 poziomu , dosc przyjemny czolg , ewentualnie mozesz czekac na jakis event z e25 ale tutaj to juz 200pln moze byc za malo na paczke 

CDC ogarnij :D Całkiem przyjemny w grze, jeżeli lubisz mobilne czołgi :) Super Pers jest taki średni, jeszcze jest Su-122-44 jeżeli lubisz td'ki :)

To zależy, czy skupiasz się czołgiem premium bardziej na zarabianiu, robieniu dobrego wyniku albo też, czy kierujesz się pod branie go na rankingówki, drużynki itd. :)

Do zarabiania obecnie polecam Ci Löwe, do drużynek, rankingówek itd. to obecnie wyłącznie Defender jego zawsze i wszędzie biorą, a co do dobrego wyniku to już zależy od Ciebie, czym wolisz grać TD, czy HT albo MT. ;)

7 godzin temu, Julow napisał:

To zależy, czy skupiasz się czołgiem premium bardziej na zarabianiu, robieniu dobrego wyniku albo też, czy kierujesz się pod branie go na rankingówki, drużynki itd. :)

Do zarabiania obecnie polecam Ci Löwe, do drużynek, rankingówek itd. to obecnie wyłącznie Defender jego zawsze i wszędzie biorą, a co do dobrego wyniku to już zależy od Ciebie, czym wolisz grać TD, czy HT albo MT. ;)

Od kiedy to są dostępne bitwy rankingowe na 8 tierze ? Polecam doczytać. 

Uszin polecam stronę http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=creditsb&server=

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Mam teraz 130zł na koncie PSC i może poczekać na jakaś przyzwoitą ofertę w tym miesiącu? 

AMX CDC w promocji wakacyjnej za 83 zł. Promocja amx kończy się za 14 godzin. 

CDC'ka polecam jak najbardziej, oraz Skorpiona G, chyba że dorzucisz kasy i poczekasz na E-25 bo te 2 czołgi są świetne.

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Tak ale ja już CDC posiadam i zrobiłem nim 300 bitew i nie przypadł mi do gustu ze względu na szybko padający magazyn amunicji . Zastanawiam się nad czołgami które są już w garażu.. np. Nowy niszczyciel 7 tieru niemiecki.. albo 8 np. Panther 8.8 , M4A1 , FV4202 , SP ,  . Nie chce czekać za długo bo mam trochę X do kupienia a konto premium mam i potrzebuje w miarę dobrego tanka do zarobku. 

Edytowano przez Uszin

Polecam Ci T26E5, tak tego a nie kolorową wersję amerykańską. Jak jeszcze 2 miesiące temu grałem to była najlepsza premka jaką dane mi było pojeździć. Teraz niewiem co króluje na polach, gra dla mnie straciła rację bytu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0