Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stackowanie PD/Rękawic/Medali Sczęścia ze szkat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w tytule, zrobiłem już chyba wszystko co mogłem i nic, nie wiem czy to banał czy nie bo jakoś nigdy nie było okazji czegoś takiego robić.

Chodzi o itemy na slot.

Type 16 sub 0 

Flag 4 / 20

1.Przedmioty nie stackują się przy wypadaniu ze skrzyni

2. W eq można je normanie łączyć.

3. Da się użyć całego stacka :D

 

Opublikowano
2 godziny temu, DiabloXPL napisał:

W wearflag czy jakos tak ustaw liczby wygenerowane. Liczby wygenerować możesz w jachutoolu albo m2toolu

01035219063046748326.png

Wearflag to chyba jest slot o ile się nie mylę czy coś w tym stylu ;/ a to nie w tym problem:

1. Nie stakuje się jak dropi ze skrzyni. (w eq można stackować)

2. Po użyciu zakłada cały stack na slot

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Intern napisał:

01035219063046748326.png

Wearflag to chyba jest slot o ile się nie mylę czy coś w tym stylu ;/ a to nie w tym problem:

1. Nie stakuje się jak dropi ze skrzyni. (w eq można stackować)

2. Po użyciu zakłada cały stack na slot

 

 

To jest od slotu. Co do tego, to zapodaj mi txt wpis od itemu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...