Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od ktorego lvl mozna zbierac kwiatki na glacy?


Tezzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli nic się nie zmieniło od kilu lat to musisz wybrać profesję. Przydzieli Cię do Aniołów lub Demonów i będziesz musiał mieć pieniądze na transport i tyle.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano
Dnia 19.06.2017 o 02:15, Gromakon napisał:

Jeśli nic się nie zmieniło od kilu lat to musisz wybrać profesję. Przydzieli Cię do Aniołów lub Demonów i będziesz musiał mieć pieniądze na transport i tyle.

???? "mam 15lv wojkiem"

Opublikowano
Dnia 19.06.2017 o 02:15, Gromakon napisał:

Jeśli nic się nie zmieniło od kilu lat to musisz wybrać profesję. Przydzieli Cię do Aniołów lub Demonów i będziesz musiał mieć pieniądze na transport i tyle.

Jeśli nie śledzisz nowych patchych, to tak właśnie wychodzi - głupota innych ludzi.

20 godzin temu, Tezzy napisał:

???? "mam 15lv wojkiem"

Musisz mieć przynajmniej 60 poziom, aby zbierać kwiatki. Weszło to razem z patchem do aktu 6.2

upi1FS.gif

Opublikowano
6 godzin temu, ZabijSię napisał:

Jeśli nie śledzisz nowych patchych, to tak właśnie wychodzi - głupota innych ludzi.

Musisz mieć przynajmniej 60 poziom, aby zbierać kwiatki. Weszło to razem z patchem do aktu 6.2

i to jest odpowiedź, dzięki 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...