Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Semeria.pl SZYBKIE DMG MARMUR HACK + ZMIENIONY TRYB BICIA


gutox123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

248631407965198313241.png

Semeria.pl SZYBKIE DMG MARMUR HACK + ZMIENIONY TRYB BICIA 

406561407965198313241.png

xx

523311407965198313241.png

Nie wiem

924761407965198313241.png

Tak

860691407965198313241.png

Pod filmem

926861407965198313241.png

-

794021407965198313241.png

https://virustotal.com/pl/file/fa29ae2b50d7fb0f96c4e46c05126e60d051daf27677b11c7434c3a2eec1b885/analysis/1497745569/

848861407965198313241.png

-

297451407965198313241.png

Wejdź w filmik. W opisie masz link do pobrania. Instrukcja jest w środku paczki. Miej ubaw tylko mnie nie wkur*iaj. 

Mh - by Cycu, Zmieniony tryb bicia - Kag123. Wirusy w scanie są spowodowane injectorem. Jak nie chcesz to nie pobieraj.

Opublikowano

Moze napiszesz jak to ustawiles bo ja nie wiem jak to odpalic, postac stoi znieruchomiona jak odpale inny typ bicia? I masz jakiegos bsa jeszcze innego zeby latał, niz ten wbudowany? To zostawie ci lajka :D

2lj00au.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, SilverWalk napisał:

Moze napiszesz jak to ustawiles bo ja nie wiem jak to odpalic, postac stoi znieruchomiona jak odpale inny typ bicia? I masz jakiegos bsa jeszcze innego zeby latał, niz ten wbudowany? To zostawie ci lajka :D

Proste jak jebanie. Wrzucasz pack i lib do folderu z grą. Potem odpalasz grę. Czekasz chwilę, aż na lewo w górze będziesz miał przycisk start. I na koniec injectujesz sobie mh jak chcesz

 

Opublikowano
22 godziny temu, Michios napisał:

Serio nie maja mnoznika zablokowanego ??

Jak widać mają. Limiter jest jednak słabszy z buta (ze związku z atakiem sztyletów), więc wykorzystałem dmg + dołożyłem właśnie zmianę animacji dla lepszego efektu

Opublikowano
Dnia 22.06.2017 o 11:40, gutox123 napisał:

Jak widać mają. Limiter jest jednak słabszy z buta (ze związku z atakiem sztyletów), więc wykorzystałem dmg + dołożyłem właśnie zmianę animacji dla lepszego efektu

Chyba chciałeś dodać kaga animacje a nie własną nie przywłaszczaj sobie czyjejś pracy bo to nie ładnie 

Opublikowano
Dnia 24.06.2017 o 03:22, BetaTesty napisał:

Chyba chciałeś dodać kaga animacje a nie własną nie przywłaszczaj sobie czyjejś pracy bo to nie ładnie 

Nie przywłaszczam sobie niczyjej pracy. Wszystkich autorów masz przecież napisanych. Zresztą to kag pozwala umieszczać swoje prace. Wiele rzeczy juz od niego dostałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...