Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składanie używanego komputera za 2500


GGancar97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki posiadasz budżet na kupno? 2500zl 
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) koniec czerwca
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? Brak. Monitor 24cale 
Do czego ma służyć komputer? Gry
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Nie
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? Nie
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Jeśli w ten cenie to możliwe to tak
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? 

Czy części mogą być używane? Tak używane ( ale zasilacz np nowy )

 

Cena 2500k bez obudowy . Części używane chodzi mi o jak najlepszą wydajność w tym przedziale z używanych podzespołów . 

Opublikowano
5 minut temu, Pabel432 napisał:

Tylko zasilacz chcesz nowy czy jakies inne komponenty?

Tak. Ewentualnie SSD jeszcze kupię nowe i jak się uda to chodzenie .

Opublikowano

Procesor: Intel Pentium G4560 - 250 zł
Płyta główna: Asus H110M-K, H110 ok 215 zł
Pamięć: GoodRam 2x4 GB 2400 MHz IRDM - 290 zł
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 1050 TI OC 4GB GDDR5- 730 zł
Dysk twardy: Toshiba P300 1 TB - 210 zł (chyba,że dołożysz więcej to ssd)
Zasilacz: Thermaltake Smart SE 430W - 175 zł
Obudowa: Zalman Z1 - 130 zł
Koszt to ok 2000 zł. Zostaje ci 500 zł na monitor, zerknij na model Philips 243V5LSB, kosztuje właśnie ok 500 zł.
Zestaw składany z nowych części.

Opublikowano
5 minut temu, cubite napisał:

Procesor: Intel Pentium G4560 - 250 zł
Płyta główna: Asus H110M-K, H110 ok 215 zł
Pamięć: GoodRam 2x4 GB 2400 MHz IRDM - 290 zł
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 1050 TI OC 4GB GDDR5- 730 zł
Dysk twardy: Toshiba P300 1 TB - 210 zł (chyba,że dołożysz więcej to ssd)
Zasilacz: Thermaltake Smart SE 430W - 175 zł
Obudowa: Zalman Z1 - 130 zł
Koszt to ok 2000 zł. Zostaje ci 500 zł na monitor, zerknij na model Philips 243V5LSB, kosztuje właśnie ok 500 zł.
Zestaw składany z nowych części.

Sory chyba to źle napisałem :D Mam już monitor 24 cale :p. I  wolę coś używanego kupić na Olx czy allegro tylko nwm co się za to kupi  . I obudowę nie liczymy do kwoty ;)

Opublikowano
Opublikowano
12 minut temu, Pabel432 napisał:

Procesor - i5 6600k - https://www.olx.pl/oferta/procesor-intel-i5-6600k-3-5-ghz-6mb-CID99-IDmEEEe.html#b61606f69d                            

Plyta glowna - MSI Z170A GAMING M3 - http://allegro.pl/msi-z170a-gaming-m3-ddr4-sata3-usb3-1-lga1151-i6853731984.html

Karta graficzna - MSI GTX 970 4GB GAMING - https://www.olx.pl/oferta/karta-msi-geforce-gtx-970-4gb-CID99-IDmM5Gq.html#4c5a5dfc4e 

Pamiec RAM - Patriot Viper 8gb (2x4gb) - https://www.morele.net/pamiec-patriot-viper-4-ddr4-8gb-2x4gb-2400mhz-pv48g240c5k-769237/

Dysk HDD - WD Blue 500GB - https://www.olx.pl/oferta/dysk-twardy-wd-blue-3-5-500gb-sata-iii-7200rpm-wd5000aakx-CID99-IDlN0Iv.html#eae5631c3f

Zasilacz - SilentiumPC Vero L2 600W - https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-vero-l2-600w-spc165-977143/

Obudowa - SilentiumPC Gladius M35 - https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-spc128-707485/

Cena za wszystko - 2510 zl

Dokup jeszcze SSD i wymien dysk HDD jak jest za malo pojemnosci ;)

 

O to mi chodziło dzieki wielkie. Ewentualnie do jakiej karty byloby warto dołożyć ?

Opublikowano
3 minuty temu, Pabel432 napisał:

Jezeli masz dodatkowe 300 zl to rx 470 albo rx 570 :)

Zobaczę jak będzie z kasą jeszcze a jak nie to kupię narazie bez karty a potem jaka lepsza grafikę pod to . Chłodzenie jakieś też później można kupić i podkręcić ?

Opublikowano

Nie polecam podkręcać bez chłodzenia niereferencyjnego. Po drugie na aukcji nic nie jest napisane, ze dostaniesz boxowe chłodzenie, więc pewnie będziesz musiał dokupić. Boxowe kupisz za 10zł.

Jeżeli chodzi o niereferencyjne to polecam Fortis He1425 v2. Chłodno i cicho. Powtarzam- nie polecam robić oc na boxowym chłodzeniu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...