Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie najlepiej bony wbijać na metin2.pl


Patytan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, na wstępie do jakich itemów "Uniwersalnych" najlepiej wbijać bony ? Chodzi mi do jakich itemów butów konkretnie na jaki lvl najbardziej popularne.

I jakie bony wbijać, jakie są dużo warte i na jakich nie mixować już dalej :).

 

Z góry wielkie dzięki ;).

Opublikowano

Skórzane kozaki

ebonitowe kolczyki-

zloty naszyjnik

srebna branza

branz z bial zlota

bony to diably nieumarle hp strzaly wartosc ataku hp

 

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Nie mixuj np. kiedy trafisz w branzie czy tam w czymś max pż 1.500 + bo to zawsze fajny bonus i dużo daje :D a reszta bonów obojętna xddd

Opublikowano

Zależy na jaki lvl szukasz tych bonów, do groty diabły, na dt nieumarłe, nie określiłeś się zbyt dobrze.
Najlepsze itemy? Myśle że z butów to tylko i wyłącznie skórzane kozaki - 20 strzały wbudowane, wystarczy wbić jakieś 1,5k pż, do tego może kryt/omdlenie jak masz fundusze na coś więcej niż samo pż
Wisior złoty, również wbudowane strzały (ze slotami 14%, a max bony wbijają 15, więc traci się tylko jeden procent), łatwo zmixować bo wystarczy jakieś hp i już wisiorek mamy w miare załatwiony. Na bicie metków czy bossów można też kryształu duszy +6 ze slotami, 10% na odzyskanie pż działa prawie jak ostrze u wpka
bransa ebonitowa/białko - ebonitowa potrzeba pż + jakieś silny przeciwko, zależy pod co, w białku samo silny przeciwko i do tego może dodane do pż, jeżeli stać Cie na takie rarytasy
Kolczyki to tylko i wyłącznie ebonki, ewentualnie jakieś łezki do odpalenia się jeżeli grasz wp/lykanem

żenada1 — kopia.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...