Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiorczy poradnik dotyczący plików nowej wersji Shakes & Fidget by Pan Marcel


SfPrivatePl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i czołem!
W kilku miejscach są dziury jeśli chodzi o silnik Marcela, dlatego Was na nie pokieruję  i przedstawię poprawioną wersję kodu.
W pliku utli.php który znajdujesię u Was w folderze sf na początku ujrzycie funkcję chatInsert.
Podmieniacie kod tej funkcji na kod poniższy:
 

function chatInsert($message, $guild, $player)
{
	$time = time();
	$chattime = $GLOBALS['db']->prepare("SELECT @cht := Max(chattime) AS chattimer FROM guildchat WHERE guildID = $guild;
		INSERT INTO guildchat(guildID, playerID, message, time, chattime) VALUES($guild, $player, :message, $time, @cht + 1)");
	$chattime->bindParam(':message', $message);
	$chattime->execute();
	
	return $chattime->fetch(PDO::FETCH_ASSOC)['chattimer'] + 1;
}



Następnie udostępniam Wam folder zawierający grafiki nowej wersji gry (brakuje trochę grafik wizerunków oraz są jakieś moje).
Download: http://aragium.pl/img/img.zip
Skan: https://www.virustotal.com/pl/url/eefbc36f30dd810611e3439e35051ce5e80c6c173cc4eb776e2a5fe099adaa4e/analysis/1497277661/
 

Jeżeli będziecie chcieli chat z aragium, to piszcie w postach.
Napiszcie proszę co chcecie abym jeszcze pomógł, nie mam pomysłów.
Czołem!

 

Opublikowano

Mam pytanie nie zwiazane z tematem ale widze ze jest aktywnosc chcem sie pobawic troche ale mam problem jak dodac admina na serwerze ?

W phpmyadmin mam zaklade players ale tam nie ma ,,usysclass'' ani ,,rank''.

Opublikowano
7 godzin temu, PolishDush napisał:

Mam pytanie nie zwiazane z tematem ale widze ze jest aktywnosc chcem sie pobawic troche ale mam problem jak dodac admina na serwerze ?

W phpmyadmin mam zaklade players ale tam nie ma ,,usysclass'' ani ,,rank''.

Nie wystarczy dodać kolumny (kolumna może się nazywać dowolnie można powiedzieć, nie tylko rank), także trzeba dodać jakąś funkcjonalność w grze dla admina na podstawie tej kolumny. W moim czacie jest takowa funkcjonalność i kolumna.

Opublikowano

 

1 godzinę temu, Blox35 napisał:

Ja chciałbym twój czat z aragium :) Udostępnisz ?

Ps. Link który podałeś do grafik nie działa.

grafiki pobierz sobie z serwera gregplay'a poprzez wget

wget -r -A png,jpg,mp3 http://img.unisf.ml

możesz spróbować z globala lub innego serwera ale nie wiem czy ściągnie (403 forbidden)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...