Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Battle-TS.pl | Publiczny Serwer Głosowy


√єєση

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że po ostatnich rozmowach zmądrzałeś i w jakiś tam sposób się zmieniłeś, serwer można polecić! Powodzenia w rozwoju. :v

Opublikowano
29 minut temu, vest. napisał:

Myślę że po ostatnich rozmowach zmądrzałeś i w jakiś tam sposób się zmieniłeś, serwer można polecić! Powodzenia w rozwoju. :v

Cześć

 

@topic: Grafika meh meh, czcionka bez polskich znaków przez co 'ę, ą' się deformuje.

Serwer jak każdy inny, mogę polecić:)

Bez nazwy-2.png

Opublikowano
1 godzinę temu, vest. napisał:

Myślę że po ostatnich rozmowach zmądrzałeś i w jakiś tam sposób się zmieniłeś, serwer można polecić! Powodzenia w rozwoju. :v

Tak panie vest zmądrzałem po ostatnich rozmowach. Teraz wiem że nie warto było robić te głupstwa. 

56 minut temu, xOstateczny napisał:

Cześć

 

@topic: Grafika meh meh, czcionka bez polskich znaków przez co 'ę, ą' się deformuje.

Serwer jak każdy inny, mogę polecić:)

Dzięki za opinie da się zmienić :)

Opublikowano

Polecam bardzo serdecznie :)<3 Na serwerze jest kilk botów które dbają za jego automatyzacje. Jeżeli zabraknie stref publicznych  bot je automatycznie dorabia.

Moje życie. Moje wybory. Moje błędy. Moje lekcje. NIE TWÓJ biznes!
Nie wystarczy chcieć. Trzeba wszystko wprowadzić w życie

BATTLE-TS.PL

Opublikowano

Grafika tragiczna, o literówkach nie wspomnę. Lecz skoro oceniamy serwer, to i jego ocenię:

Spamiący bocik na dzień dobry to coś co mnie osobiście bardzo wkurza, pomyślałbym czy jest on tak bardzo potrzebny :)

Ikonki - dla mnie, nie są ładne, lecz o gustach się nie dyskutuje, a fajnie że są w jednym stylu :)

Banner nawet fajny, układ kanałów też - zastanowiłbym się jednak nad tym, czy Friendzi to Administracja, gdyż w tej strefie się znajdują :P 

Narazie neutral, dużo pracy przed wami - powodzonka :) 

 

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
16 godzin temu, Pantoflarzek napisał:

Grafika tragiczna, o literówkach nie wspomnę. Lecz skoro oceniamy serwer, to i jego ocenię:

Spamiący bocik na dzień dobry to coś co mnie osobiście bardzo wkurza, pomyślałbym czy jest on tak bardzo potrzebny :)

Ikonki - dla mnie, nie są ładne, lecz o gustach się nie dyskutuje, a fajnie że są w jednym stylu :)

Banner nawet fajny, układ kanałów też - zastanowiłbym się jednak nad tym, czy Friendzi to Administracja, gdyż w tej strefie się znajdują :P 

Narazie neutral, dużo pracy przed wami - powodzonka :) 

 

Grafikę zmienimy, a co do serwera to jeszcze sporo mamy do zmiany.
Dzięki, że nam o tym napisałeś, wezmę to pod uwagę.

Opublikowano

Serwer nie działa?

<12:51:26> Próba określenia nazwy hosta battle-ts.pl
<12:51:27> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na battle-ts.pl
<12:51:32> Połączenie z serwerem nie powiodło się
<12:51:33> Próba określenia nazwy hosta battle-ts.pl
<12:51:37> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na battle-ts.pl
<12:51:42> Połączenie z serwerem nie powiodło się
<12:52:09> Próba określenia nazwy hosta battle-ts.pl
<12:52:13> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na battle-ts.pl
<12:52:18> Połączenie z serwerem nie powiodło się

T9gCoDr.png

Opublikowano

Powiem tak teamspeak prowadzony przez dzieci które ddosują i myślą że są fajne . Technik to piszcząca dziewczynka 

 

1 ) Crack Licka

2 ) Crack MBOTY

3 ) TeamSpeaki na miesiąc 

Powiem tak syf ;)

Opublikowano
Dnia 13.06.2017 o 19:38, Makumba111 napisał:

Powiem tak teamspeak prowadzony przez dzieci które ddosują i myślą że są fajne . Technik to piszcząca dziewczynka 

 

1 ) Crack Licka

2 ) Crack MBOTY

3 ) TeamSpeaki na miesiąc 

Powiem tak syf ;)

1) Licka non-profit bo pisałem przy właścicielu ts3bahu

2) nie mbot tylko abot premium kupiony

3) nie na miesiąc tylko mamy przerwę

i odwal się człowieku nie wiesz a gadasz.

Team Speak chyba upadł. Chociaż jeśli to prawda co napisał kolega wyżej to prawdopodobniejsze by było,że został zablokowany.

ts nie upadł tylko ma przerwę techniczną...

Opublikowano

Veeon to nie jest twój pierwszy teamspeak ;) . Używałeś cracków mbotów , licek i jeszcze to sprzedawałeś żeby mieć na opłate TeamSpeaka 

 

Nie Polecam Ze Względu Na Dzieci :)

Pasjonat
Opublikowano

Nie Polecam ze względu na dzieci w administracji

+ do tego licencja binarna (crackowana z r4p3)

Opublikowano
13 minut temu, Makumba111 napisał:

Veeon to nie jest twój pierwszy teamspeak ;) . Używałeś cracków mbotów , licek i jeszcze to sprzedawałeś żeby mieć na opłate TeamSpeaka 

 

Nie Polecam Ze Względu Na Dzieci :)

Koleś chyba mnie pomyliłeś z kimś. Weź koleś idź i nie wracaj.

2 minuty temu, badkiller685 napisał:

Nie Polecam ze względu na dzieci w administracji

+ do tego licencja binarna (crackowana z r4p3)

Dzieci w administracji? sam jesteś dzieckiem nawet na ts nie byłeś więc nie wiesz.

SS licki npl

Uf17XMx.png

Pozdro dla ludzi którzy myślą że na cracku lecimy...

Opublikowano
1 minutę temu, Kalambur99 napisał:

Serwer godny polecenia, ładny układ kanałów oraz ich wygląd, miły i uprzejmy właściciel :)

Dzięki za opinie. Niektórzy ludzie nie mają pojęcia, co piszą, nawet nie zapytają, czy crack, jak my nic crack nie mamy.
Mam wyrąbane na takich ludzi, którzy hejtują. Pozdro tylko dla nich.

Opublikowano

Pomyliłem cię z kimś ? xD

ForBattle.pl

co tam jeszcze bylo

EG-Center.pL

TSC24.pl ? 

Kogo ty chcesz oszukać sam siebie oszukujesz ;) Licencja non-profit jest darmowa ;)

Opublikowano
2 minuty temu, Makumba111 napisał:

Pomyliłem cię z kimś ? xD

ForBattle.pl

co tam jeszcze bylo

EG-Center.pL

TSC24.pl ? 

Kogo ty chcesz oszukać sam siebie oszukujesz ;) Licencja non-profit jest darmowa ;)

Człowieku no i co że miałem te serwery? nie zabronisz mi ich mieć. Non-profit dostałem bo napisałem do teamspeak'a

ogarnij się człowieku wkońcu.

Opublikowano

No to po co kłamiesz że cie z kimś pomyliłem 

na każdym z tych teamspeaków posidałeś crack licencje + crack mbota

znajdzie się dużo na ciebie ;)

Opublikowano
3 minuty temu, Makumba111 napisał:

No to po co kłamiesz że cie z kimś pomyliłem 

na każdym z tych teamspeaków posidałeś crack licencje + crack mbota

znajdzie się dużo na ciebie ;)

Czy ja używam mbota? nie używam abot premium który został zakupiony u armera

crack licke używam? nie npl z teamspeak

Uf17XMx.png&key=873bfeafbcbe45299c57c7c7

Gościu ogarnij się

Opublikowano
3 minuty temu, Makumba111 napisał:

ale na tamtych teamspeakach miałeś ;)

tak miałem jak większość ts... a ty się uwziołeś na mnie... człowieku czego ty chcesz?

Pełno ts jeszcze ma crack ja z tego chce wyjść dlatego ide na npl.

Opublikowano

Teamspeak mi się podoba z wyglądu ale bez VPN bym tam raczej nie chciał siedzieć bo administracja jest taka jaka jest ;D

Opublikowano
4 minuty temu, Makumba111 napisał:

Teamspeak mi się podoba z wyglądu ale bez VPN bym tam raczej nie chciał siedzieć bo administracja jest taka jaka jest ;D

kolego ja nie bawie się w ddos chcę zrobić dobrego ts nie jakieś kolejne moje gówno.

Opublikowano
4 minuty temu, Makumba111 napisał:

Teamspeak mi się podoba z wyglądu ale bez VPN bym tam raczej nie chciał siedzieć bo administracja jest taka jaka jest ;D

Jest taka jaka jest?

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź.

Jeśli chodzi o ataki, to nie ma o co się bać, miałem "konflikt" z właścicielem, a od czasu wejścia żadnego ataku nie odczułem (stały adres ip).

A jeśli miałeś jakieś ataki, to mógłbyś to udowodnić ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...