Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie odnośnie BungeeCord


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcę założyć jeden główny serwer + lobby, że jak ktoś wchodzi na serwer to jest na lobby. I teraz pytanie czy na serwerze lobby musze mieć silnik bungeecord, oraz na serwerze głównym? Czy tylko na lobby bungeecord? Jak ktoś wie jakie jeszcze pluginy do bungeecorda są potrzebne, to proszę podawać nazwy pluginów.

Opublikowano

nie nie nie

 

robisz serwer z silnikiem bungeecord

i 2 oddzielne serwery paperspigota, tylko 3 serwery.

 

zaden plugin nie potrzebny, wystarczy w configu bungee po zaladowaniu plikow ustawic ip serwerow

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

@Entify

Nie zrozumiałeś chyba, robie jeden serwer główny, drugi serwer to lobby. I pytanie czy na obojga serwerach musze mieć plugin bungeecord, czy tylko na głównym, czy tylko na lobby.

Opublikowano
2 minuty temu, Patrys003 napisał:

@Entify

Nie zrozumiałeś chyba, robie jeden serwer główny, drugi serwer to lobby. I pytanie czy na obojga serwerach musze mieć plugin bungeecord, czy tylko na głównym, czy tylko na lobby.

ty rowniez mnie nie zrozumiales.

 

nie ma czegos takiego jak plugin bungeecord, tylko silnik.

Robisz serwer bungeecord, glowny, lobby.

 

na bungeecordzie wstawiasz silnik bungee a na reszcie paperspigot

 

 

JAVA <3

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Pytanie odnośnie BungeeCord

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...