Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] DecoriaMT2.pl - Rework


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla wszystkich śmieszków - Ledwo start, już rework ~ Był problem z tymczasowym adresem IP (poniżej dowód), wywalaniem oraz sklepami offline. Wszystko poprawione. Zostały wprowadzone wasze propozycje oraz zmiany, aby serwer nie był tak trudny np. wbijanie bonusów itd. Hejt od wielkich techników, pro graczy itd mile widziany.  Reklamy serwera nie znajdziecie na youtube - nieopłacalne w tych czasach. Reklama jest na metin2list & promowanie postu facebook.
 

http://decoriamt2.eu/img/hs.png

 

PLANOWANY START SERWERA: 09.06.2017 19:00

STRONA GŁÓWNA

 

http://decoriamt2.pl/

 

FORUM SERWERA

 

http://decoriamt2.eu/

 

GŁÓWNY FANPAGE

 

http://facebook.com/Decoriamt2/

 

PREZENTACJA SERWERA

 

http://decoriamt2.eu/index.php?/topic/6-prezentacja-decoriamt2pl-09062017/

 

WYJAŚNIENIE DOTYCZĄCE REWORKU & ZMIAN

 

http://decoriamt2.eu/index.php?/topic/173-rework-serwera-informacje/

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, Sheila^^ napisał:

Naprawi ktoś w końcu kurwa to spierdolone forum, że nawet spoiler nie działa?

na pewno, oni 2 lata się zbierali do update do ipb4 i wyszło z tego tyle, że nie działa więcej rzeczy, niż na ipb3 xdd

tenor.gif

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Smiguss napisał:

Podziwiam że się nie poddajesz. :)

Powodzenia! 

Podziwiasz, że się nie poddaje, jak inni robili rework, to rzucaliście kamieniami.

Jebani Hipokryci XDDDDDDDDD

 

Opublikowano
5 minut temu, Jacob S napisał:

Podziwiasz, że się nie poddaje, jak inni robili rework, to rzucaliście kamieniami.

Jebani Hipokryci XDDDDDDDDD

 

Rework ale po jakim czasie. 

On od razu zauważył że coś nie gra. 

Nie trzymał ludzi na serwerze z błędami itp...

Widzę ironie. To tylko moja wypowiedz a jak będzie z serwerem. No to już ich interes ;) 

837341413742376668518.png

Opublikowano
2 minuty temu, Smiguss napisał:

Rework ale po jakim czasie. 

On od razu zauważył że coś nie gra. 

Nie trzymał ludzi na serwerze z błędami itp...

Widzę ironie. To tylko moja wypowiedz a jak będzie z serwerem. No to już ich interes ;) 

W sumie masz u mnie teraz +, bo się nie zbulwersowałeś, jak by to zrobiło 80%. 
Nawet nie wiem jak na to zareagować. Rework to zawsze rework i niepewność, raz coś nie poszło, to za drugim też może tak być.
Beta na nowo była?

Opublikowano
1 godzinę temu, Jacob S napisał:

W sumie masz u mnie teraz +, bo się nie zbulwersowałeś, jak by to zrobiło 80%. 
Nawet nie wiem jak na to zareagować. Rework to zawsze rework i niepewność, raz coś nie poszło, to za drugim też może tak być.
Beta na nowo była?

No niby tak ale jak im hosting nawalił to niewiele mogli zrobić

Opublikowano
9 godzin temu, Lajk™ napisał:

No niby tak ale jak im hosting nawalił to niewiele mogli zrobić

Mogli kupić coś normalnego,a nie drewno vps z HT.Chociażby https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/ gdzie jest ochrona z ovh game i dyski SSD,ale tak się robi serwery niskobudżetowe.Podejrzewam,że nawet backupów nie ma bo były by lagi przy robieniu dumpów na takim drewnie przy liczbie większej niż 300.

Opublikowano

Ja potwierdzam, że HosTeam jakieś dziwne akcje miał ostatnio z siecią. Zmieniali coś w sieci i trzeba było na swoich maszynach aktualizować kernel i zmieniać kartę sieciową bo "utracą dostęp do sieci". xD

 

Opublikowano
4 godziny temu, Novacci napisał:

Mogli kupić coś normalnego,a nie drewno vps z HT.Chociażby https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/ gdzie jest ochrona z ovh game i dyski SSD,ale tak się robi serwery niskobudżetowe.Podejrzewam,że nawet backupów nie ma bo były by lagi przy robieniu dumpów na takim drewnie przy liczbie większej niż 300.

Kumpel korzystał z lvlup to mówił że ludzie skarżyli sie na kosmiczne pingi.

Opublikowano

Macie czarno na białym, że to nie była moja wina z wywalaniem serwera, a wina serwerowni, a więcej dowód nie będę dawał jeśli ktoś nie wierzy to już niestety nie mój problem. Rework szybko bo po co nabijać pieniądze na czymś co nie działa tak jak powinno działać, teraz już nie powinno być problemów chyba, że mnie okłamano. Gdyby mi nie zależało nie pakowałbym kolejnej kasy w reklamę, ale to już Wasza indywidualna opinia.

Opublikowano

Rozumiem ze znow pada po 3/4 dniach?

Jak rework robisz to sadze ze beda takie pustki ze kowal nawet spierdoli wiec moge tylko zyczyc powodzenia

Serwer Upadnie Tak Szybko Jak Dragal Po Wstaniu

7 godzin temu, Novacci napisał:

Mogli kupić coś normalnego,a nie drewno vps z HT.Chociażby https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/ gdzie jest ochrona z ovh game i dyski SSD,ale tak się robi serwery niskobudżetowe.Podejrzewam,że nawet backupów nie ma bo były by lagi przy robieniu dumpów na takim drewnie przy liczbie większej niż 300.

Gralo u nich 150 osob w godzinach szczytu wiec nikt by nie narzekal

Opublikowano
18 godzin temu, Jacob S napisał:

W sumie masz u mnie teraz +, bo się nie zbulwersowałeś, jak by to zrobiło 80%. 
Nawet nie wiem jak na to zareagować. Rework to zawsze rework i niepewność, raz coś nie poszło, to za drugim też może tak być.
Beta na nowo była?

każdy serwer to niepewność, bo 49% pada w przeciągu 3 miesięcy, kolejne 49% po kolejnych 3

vesteris aktualny też jest reworkiem, a jak ostatnio na nim byłem to dobrze się trzymał

tenor.gif

 

Opublikowano

Słyszałem, że ostatnio maszynę kupowaliście na szybko przed startem, zobaczymy jak wam wyjdzie po raz drugi :D

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...