Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

H1Z1: KOTK - TURNIEJ Z PULĄ NAGRÓD W WYSOKOŚCI 1.000.000$!


Veengar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Studio DayBreak Games Company ogłosiło wczoraj, iż już w lipcu rozpocznie się seria turniejów Elite Series, w której wystartować będzie mógł każdy gracz H1Z1: King of the Kill.

Seria turniejów podzielona została na cztery regiony:

  • NA – Północna Ameryka,
  • LATAM – Ameryka Łacińska,
  • APAC – Szja i Pacyfik,
  • EU – Europa.

W każdym z tych eventów do zdobycia będzie pula nagród w wysokości 250.000$, co daje razem łączną pulę 1 miliona dolarów!

Seria rozpocznie się turniejem w Atlanta, który to rozegrany zostanie w dniach 21-23 lipiec. Turniej ten podzielony został na dwie kategorie: gracze solo walczyć będą o pulę nagród w wysokości 100.000$, natomiast drużyny 5-cio osobowe powalczą o 150.000$. Część najlepszych graczy solo, jak i drużyn już została zaproszona przez DayBreak Games Company do wzięcia udziału w tym turnieju. Zdecydowana większość miejsc natomiast, zarezerwowana została dla osób, które przybędą na miejsce rozgrywania turnieju i wezmą udział w kwalifikacjach.

Jeden z turniejów Serii Elite rozgrywany będzie w Europie i, tak jak wcześniej wspomniałem, mogą w nim wziąć udział osoby mieszkające w Polsce. Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się rejestracja chętnych do wzięcia udziału w europejskim wydaniu tego turnieju.

Więcej informacji na temat turnieju Elite Series w Atlancie znajdziecie tutaj.

Ktoś z Was zainteresowany wzięciem udziału w H1Z1 Elite Series?

 

ŹRÓDŁO:  http://babagra.pl/2017/06/rusza-seria-turniejow-elite-w-h1z1-king-of-the-king-z-pula-nagrod-w-wysokosci-1-000-000/

 

Opublikowano

Warto dodać, że gracze z Polski mogą wziąć udział w tej serii turniejów! Jest jednak mały warunek: gracze sami muszą dojechać na miejsce ich rozgrywania.

 

Nie ma Kwalifikacji przez kable :)

 
Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...