Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagracie na serwerze apokalipsa zombie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się Was zapytać, czy zagralibyście na serwerze na którym motywem przewodnim byłaby apokalipsa zombie. (serwer kiedyś istniał pod nazwą dayzmc.pl i cieszył się ogromną popularnością, było mnóstwo filmików na youtube, temat na mpcforum był jednym z popularniejszych w publikacjach)

W grze będzie:

- system broni z magazynkami

- system skrzynek rozmieszczonych w lokacjach

- system łamania kości

- txtpack dodający właśnie bronie, jedzenie, magazynki, prawdziwe dźwięki broni palnej.

 

Mapa byłaby DUŻA i autorska, na mapie byłby budynki takie jak wieżowce, bloki, bazy wojskowe, małe wioski, małe obozy. Jeśli będzie zainteresowanie to dodam screeny.

Opublikowano

O kurde, cos fajnego, chetnie bym zagral, zawsze interesowaly mnie filmy typu "resident evil", - tylko minecraft ogranicza grafike, jakby byl jakis super texturepack to serwer bylby chyba najlepszy z tych "rpg"

 

Moze jeszcze jakies transporty? Tzn. samochody, samoloty etc.

Jakies lvle? Jakies postacie? Jakis zaje*isty sklep? (nie itemshop)

 

I jeszcze jakby bylo malo tego paytowin ^^

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

System transportu to będą konie, nie będzie pojazdów.

Poziomy czy postacie też odpadają, nie widzę sensu tego w apokalipsie.

Na mapie będą specjalnie miejsca, gdzie można wybudować za monety bazę, monety można kupić za pomocą itemshopu lub zdobyć w walce z zombie i graczami.

PayToWin nie będzie, jedynie będzie można właśnie kupić takowe momenty lub rangę VIP, ale ranga nie będzie służyła żeby być lepszym od zwykłych graczy.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Zagracie na serwerze apokalipsa zombie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...