Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakup telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ;)

Mam w planach zakupić nowy telefon i na oku mam 3 modele. Który telefon waszym zdaniem najlepiej wybrać? :)

1. Honor 8 Niebieski

 

37d2e4a60508cda04ec221b5430da641.png

2. Iphone 6

 

953290d34071b88c8b7bd04abd5b

3. Samsung Galaxy S6 Edge

 

361264-140489-product_big-smartfon-samsu

1379148048-U870856.png



Opublikowano

Zdecydowanie polecam Galaxy S6, mam już go prawie dwa lata i żadnych problemów po za tym że przy wypadku na motorze miałem go w kieszeni i szybka z tyłu się rozj*bała xD ale generalnie jest solidna i nie raz mi wcześniej z rąk spadł i nic się nie stało. Według mnie również ma bardzo dobrą kamerę. Zdecydowanie się nie tnie i nie zamula ;) Jeśli zaoszczędzisz trochę kasy to myślę że mógłbyś kupić S7 którym fanem nie jestem iż chyba tylko różni się w niej aparat który według mnie jest lepszy bo robi w niższej rozdzielczości zdjęcia i ma tylko 12MP. Osobiście myślę nad kupnem S8 ale nie podoba mi się edge wgl.

Opublikowano

Poczekaj do września, aż wyjdą nowe iPhone'y (z tego co wiem to 7s, 7s+ i 8), to cena poprzedników spadnie i weź 6s. Sam się do niego zabieram. Parametry może mieć gorsze niż Androidy, ale wierz mi, że iOS je o wiele mniej niz Android, stąd też parametry słabsze.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Osobiście doradziłbym ci Honora 8. Jest najnowszy z tych wszystkich, ma znacznie lepszy czas pracy od S6 (który ma śmieszną bateryjkę jak na byłego flagowca), dodatkowo jako jedyny ma slot sd jeśli nie chcesz przepłacać za więcej pamięci. Co do IPhone to lepiej czekać aż cena 6s i SE spadnie bo to lepszy wybór niż przestarzała 6.

Opublikowano

Wybiorę samsunga galaxy s6 edge lub honora 8, ale nie jestem jeszcze do końca zdecydowany.

Waszym zdaniem, który telefon wybrać z tych dwóch? 

1379148048-U870856.png



Opublikowano
Dnia 21.06.2017 o 09:50, Krzysztofnowak napisał:

Na czym ci zależy?

Aparat, płynność, ekran, bateria w miarę.

1379148048-U870856.png



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...