Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Metin na unreal Engine 4! Wizualizacja Chunjo wersji serwera Someya


Someya

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WzBSzVv.png&key=2af060a43c9d59fad208e525

 

Przedstawiamy wam wizualizacje królestwa chunjo w oparciu o Unreal Engine 4. 

To nie jest screen pochodzący z naszego serwera! 

Miasto zostało zbudowane na PODSTAWIE modyfikacji, jaką wprowadzimy na nasz serwer. 

Screen w zasadzie ma jedynie wywołać nutkę refleksji i być może wywołać dyskusje nt. przyszłości tej gry. 

Jesteśmy autorami tego poziomu.

 

18920854_1833569880295588_86872218125925 

Opublikowano

 

W sumie takie wiesz...
Każda praca w unreal engine jest piękna ponieważ odzwierciedla ona w jakimś stopniu rzeczywisty wygląd, praca która jest wyżej przedstawiona także jest piękna lecz nie jest to jakaś "Mona Lisa".
Oczywiście, pracowałem w tym środowisku i wiem jak ciężko się takie coś 'buduje'.

Dla przykładu podam kilka prac jednego youtuber'a który tworzy takie dzieła :)

Ale żeby nie było, praca świetnie wykonana która odzwierciedla świat metina :D 
Sądzę, że wielu graczy przyciągnie serwer. Teraz jedynie co, to dodają mapki z ep*p i innych for.

 

Ruiny miasta

 

Klimat apokalipsy

 

 

 

Opublikowano

metin zawsze był kojarzony jako gra, która nie wymaga zbyt dobrego komputera

takie coś pewnie będzie potrzebowało dobrych podzespołów

wygląda fajnie, ale no

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ta someya śmierdzi Antarisem  - obserwujac zachowanie administarcji ktora czysci 50 % nie wygodnych wypowiedzi  - zagram z ciekawosci ale ani złotówki nie zainwestuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...